Analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo, poddał niektóre plotki z ostatnich kilku dni na temat serii iPadów firmy Apple badaniu rzeczywistości i porównał je ze swoimi źródłami. 9to5Mac podsumował raport tajnego inwestora.

Według raportu analityka KGI Securities Kuo, wiosna będzie początkowo niezbyt spektakularna.

I kwartał 2014 r.: zamiana iPada 2 na iPada 4

Jej źródła potwierdzają pogłoskę o wycofaniu ze sprzedaży przez Apple iPada 2, który jest dostępny od marca 2011 roku. Do tej pory iPad 2 był dostępny jako model podstawowy bez wyświetlacza siatkówki za niską cenę. Zamiast tego Apple powinno reaktywować linie produkcyjne dla iPada 4 i przywrócić iPada z A6X SoC. Istnieją podobne doniesienia o odrodzeniu iPhone'a 4.

III kwartał 2014: iPad Air z A8 i Touch ID

iPad Air dostaje chip A8 i Touch ID – ale dopiero jesienią. Aktualizacja iPada otrzymuje innowację od iPhone'a z czujnikiem linii papilarnych i ulepszonym procesorem, ale Air powinien pozostać taki, jaki jest z zewnątrz. Aktualizacja iPada Air powinna odbyć się tuż pod rocznym rytmem, nowe urządzenie pojawi się na rynku w trzecim kwartale 2014 roku.

Bez nowego iPada mini, bez iPada Pro

Co zaskakujące, Apple powinno w tym roku pominąć aktualizację iPada mini. Przynajmniej tak sugerują źródła Kuo. Jeśli chodzi o wydajność i funkcje mini, nadal jest absolutnie konkurencyjny.

(Zdjęcie: MacPlotki)

(Zdjęcie: Jabłko)

Więcej na te tematy:

iPada

głos_13

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Mapa drogowa iPada 2014: nudny rok bez prawdziwych innowacji”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Co wszyscy podejrzewacie. Potrząsając głową.

2014: nudny rok bez prawdziwych innowacji

Tak, MacLife można uniknąć - również z powodu irytujących reklam Falkemedia, które uniemożliwiają przewijanie. To pole wejściowe też jest zepsute. :-(

Teraz Jacobsen może zrobić kolejny artykuł katastroficzny ...

? Tak, gdzie on poszedł? Czy jest na wakacjach, czy pisze swoją nową książkę i nie ma z tego powodu czasu na pisanie ładnych felietonów?

Czy nie wziął sobie do serca tych kilku krytycznych uwag tu i ówdzie do swoich tekstów?

zawsze interesuje mnie obserwowanie, jak wysoko niektórzy ludzie stawiają poprzeczkę.

Ming-Chi Kuo i jego „sprawdzenie rzeczywistości”. Bardzo śmieszne. Ta partia hukowa i jej „źródła” myliły się prawie we wszystkim w zeszłym roku. Ale jako jednooki wśród niewidomych, Maclife i inni uważają go za poważnego eksperta. Tak więc autor wielu pisarzy Dressler również entuzjastycznie podnosi swoje najnowsze fartuchy analityka i ponownie je wydycha jako rzekome fakty. Smacznego!

rrmmd;)

:-)))

Żadnego nowego iPada Mini… tak, jasne ;-)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *