Jeśli oferta gier w App Store jest dla Ciebie za mała, możesz teraz skorzystać z kilku objazdów, aby zainstalować tytuły Nintendo DS, które są dostępne jako pliki ROM, na urządzeniach z systemem iOS. Emulator działa całkowicie w App Store, nawet na urządzeniach bez jailbreak, a nawet oferuje obsługę Dropbox.

NDS4iOS można pobrać tutaj jako aktualizację bezprzewodową na urządzenia z systemem iOS 5.1.1 lub nowszym. Rozróżnia się dwie wersje prezentowane jako „stabilna” i „w teście”. W każdym przypadku instrukcja dotyczy zresetowania daty na iPhonie, iPadzie lub iPodzie Touch do 8 lutego 2014 roku oraz dezaktywacji automatycznego ustawiania czasu.

(Zdjęcie: NDS4iOS)

(Zdjęcie: NDS4iOS)

Po tym, jak Apple wielokrotnie usuwało kilka nieoficjalnych emulatorów GameBoy z App Store, GBA4iOS ostatnio korzystał z instalacji przez Safari w iOS. NDS4iOS oferuje teraz sterowanie dotykowe nad grami NDS i, według TouchArcade, będzie również obsługiwać nowe, certyfikowane kontrolery MFi pod systemem iOS 7 oraz połączenie z usługą w chmurze Dropbox.

Więcej na te tematy:

Aplikacja

iOS

iPada

iPhone

iPoda touch

Gry

głos_19

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł "Nawet bez jailbreakingu: NDS4iOS przenosi gry Nindendo DS na iPhone'a". Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *