Strona główna

Technologia

Bill Gates używa swojego iPhone'a raczej rzadziej, ponieważ założyciel Microsoftu preferuje Androida jako system. Ale jest aplikacja, z której może korzystać tylko na telefonie komórkowym Apple.

W wywiadzie Bill Gates został zapytany o swój najczęściej używany telefon komórkowy.

Używa głównie Androida, ale w niektórych przypadkach lubi też korzystać z iPhone'a.

Wynika to głównie z faktu, że Clubhouse na Androida nie jest (jeszcze) dostępny.

Według MacRumors, Bill Gates został zaproszony na wywiad w aplikacji Clubhouse, który dziennikarz Andrew Ross Sorkin przeprowadził dla New York Times. Jednak aplikacja jest obecnie dostępna tylko dla Apple iPhone. Przy tej okazji Gates musiał odpowiedzieć w wywiadzie na interesujące pytanie: Z jakiego systemu operacyjnego telefonu komórkowego woli korzystać założyciel Microsoftu?

Kody GSM odblokowują wiele ukrytych ustawień i funkcji w iPhonie Apple. Pokażemy Ci, które kody telefonów komórkowych zdecydowanie powinieneś znać.

Chociaż Gates przyznaje, że lubi bawić się swoim iPhonem, zasadniczo woli korzystać z telefonów z Androidem. Wynika to głównie z tego, że według niego aplikacje Microsoftu można znacznie elastyczniej integrować z systemem i często są preinstalowane. To znacznie ułatwiłoby mu korzystanie. Wielu jego znajomych również używało iPhone'a.

Niektórzy producenci Androida wstępnie instalują oprogramowanie Microsoft w sposób, który mi to ułatwia. Jesteś bardziej elastyczny pod względem sposobu, w jaki oprogramowanie łączy się z systemem operacyjnym. Przyzwyczaiłem się do tego.

Jednak Clubhouse jest dostępny tylko dla iPhone'a, co skłania go do częstszego korzystania z telefonu komórkowego Apple. Założyciel Clubhouse Paul Davison był również gościem wywiadu i w trakcie tego po raz kolejny potwierdził plany, aby wkrótce wydać aplikację również na Androida.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *