Strona główna

mobilny

Emotikony, wiadomości głosowe i czaty - ChatON oferuje również tłumaczenie 1:1. Tutaj pokazujemy, jak to aktywować i korzystać z komunikatora z zagranicznymi przyjaciółmi.

Wydawana przez Samsunga usługa komunikatora ChatON nie tylko świetnie prezentuje się na smartfonach, ale oferuje również wiele przydatnych funkcji. Jak w pełni automatycznie tłumaczyć wiadomości czatu z innych języków na swój własny język. Ten wyjątkowy punkt sprzedaży sprawia, że ​​ChatON nadaje się do komunikacji międzynarodowej. Pokażemy Ci jak.

Otwórz Samsung Messenger i przejdź do istniejącego czatu lub rozpocznij nową rozmowę.

Aby to zrobić, dotknij symbolu dymka z nazwą „Czaty” na pomarańczowym pasku u góry.

Aby rozpocząć nowy czat, dotknij odpowiedniego przycisku powyżej lub wybierz jedną z rozmów.

Po otwarciu czatu dotknij dymka od partnera czatu długim naciśnięciem. Otworzy się menu kontekstowe, w którym wybierasz element "Kompiluj".

W następnym oknie możesz ustawić język źródłowy i na jaki język chcesz, aby wiadomości były tłumaczone przez Twojego odpowiednika.

Aby to zrobić, wybierz język na swoim obrazku profilowym, na który wiadomość ma zostać przetłumaczona, a w przypadku osoby, z którą rozmawiasz, język, w którym pisze do Ciebie. Aby potwierdzić swój wybór, dotknij "OK".

Tłumaczenie otrzymanej wiadomości na żądany język będzie teraz wyświetlane w historii czatu pod oryginalnym tekstem.

Możesz również ręcznie przetłumaczyć każdą wiadomość na inny język, dotykając długo dymku i postępując zgodnie z opisem.

Niestety nie wszystkie kierunki jeszcze działają. Możesz na przykład tłumaczyć z japońskiego, chińskiego, koreańskiego i angielskiego. Z kolei tłumaczenie z niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i portugalskiego na angielski i odwrotnie sprawdza się w europejskim obszarze językowym.

Tłumaczenie czatów nie jest niestety w stu procentach poprawne, ale wystarczające, aby z grubsza zrozumieć treść wiadomości rozmówcy.

Jeśli nie zainstalowałeś jeszcze programu Samsung Messenger ChatON, ale teraz masz go zasmakować, instrukcje znajdziesz tutaj na netzwelt.

Pobierz ChatON

Oferty na smartfony: przegląd aktualnych ofert

Google Pixel 4a z ryczałtową stawką pięciogigabajtową dla wszystkich sieci 12,99 € Oszczędzasz -12,99 € (inf%) Oferty na smartfony: przegląd aktualnych ofert

Oppo A74 209,00 € 240,00 € Oszczędzasz 31,00 € (12,92%)

Samsung Galaxy S20 FE 19.99 € Oszczędzasz -19,99 € (inf%)

Xiaomi Poco M3 Pro 179,00 € 199,90 € Oszczędzasz 20,90 € (10,46%)

Obecnie istnieje wiele dobrych ofert telefonów komórkowych, na których można zaoszczędzić. Pokażemy Ci, które smartfony są obecnie szczególnie tanie. Zobacz wszystkie oferty

Obecnie istnieje wiele dobrych ofert telefonów komórkowych, na których można zaoszczędzić. Pokażemy Ci, które smartfony są obecnie szczególnie tanie.

Testowane z:

Samsung Galaxy S2 z Androidem 4.1

ChatON w wersji 2.7.103

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *