Strona główna

Mobilność

Samochód elektryczny BMW i4 został oficjalnie zaprezentowany przez producenta. Podstawą techniczną jest prędkość maksymalna 200 km/h i zasięg 590 kilometrów.

Na dorocznej konferencji prasowej BMW po raz pierwszy pokazało BMW i4 bez kamuflażu.

Sprzedaż rozpocznie się w 2021 roku, wcześniej niż pierwotnie planowano.

Samochód elektryczny pojawi się w trzech wersjach. Maksymalny zasięg to 590 kilometrów.

Kiedy BMW wprowadziło elektryczne BMW i3 w 2013 roku, firma wyprzedziła swoje czasy. Potem ucichło – poza kilkoma nagraniami wideo z BWM i4. Firmy takie jak Hyundai przyciągają obecnie więcej uwagi modelami takimi jak Ioniq 5.

W tym miejscu możesz znaleźć wideo z Youtube, które uzupełnia artykuł. Możesz to wyświetlić jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przesyłanie danych osobowych do platform stron trzecich. Więcej na ten temat w naszej polityce prywatności.

Dla tych, którzy się spieszą: przejdź do minuty 18:00, aby obejrzeć prezentację BMW i4 na filmie.

Prezentacja czterodrzwiowego auta na dorocznej konferencji prasowej była niespodzianką i nie należy jej mylić z oficjalną prezentacją produktu. Wciąż brakuje konkretnych informacji na temat ceny BMW i4.

Ale po raz pierwszy hatchback widziano bez kamuflażu. W najwyższej wersji samochód elektryczny ma moc 390 kW i przyspiesza do 100 km/h w ciągu czterech sekund. Maksymalna prędkość, odgrodzona elektronicznie, wynosi 200 kilometrów na godzinę. Pojawi się również wersja M-Performance i4.

Który samochód elektryczny może jechać najdalej na jednym ładowaniu? Lista zawiera informacje na ten temat dla modeli od 2021 roku. Tesla jest daleko do przodu.

Producent samochodów z Monachium obiecuje zasięg do 590 kilometrów (WLTP) lub około 480 kilometrów według bardziej rygorystycznej metody testowej EPA.

Wprowadzenie BMW i4 na rynek: trzy miesiące wcześniej niż planowano

Oficjalna sprzedaż BMW i4 rozpocznie się w tym roku - wcześniej niż planowano!

W pełni elektryczny i4 pochodzi z serca BMW. Wielu klientów czeka na to. Wyraźny znak, że rynki są już gotowe na e-mobilność. Ułatwiło nam to podjęcie decyzji o wprowadzeniu eleganckiego Gran Coupé na rynek trzy miesiące wcześniej niż planowaliśmy.

Spodziewamy się więcej szczegółów na temat ceny i funkcji, a także zdjęć przeprojektowanego wnętrza w nadchodzących dniach i tygodniach i odpowiednio zaktualizujemy ten artykuł. Dla wielu fanów motoryzacji BMW i4 powinno być alternatywą dla Tesli Model 3 - obecnie zdecydowanie najbardziej udanego auta elektrycznego na świecie.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *