Strona główna

Smartfon

Według aktualnego raportu Bloomberga, na razie nic nie powinno stanąć na przeszkodzie terminowej premierze iPhone'a 12 i iPhone'a 12 Pro. Nie można jednak jeszcze przewidzieć dalszych wydarzeń związanych z kryzysem koronowym.

Firma Apple zaprezentowała niedawno nowego iPada Pro, a także nowe modele MacBook Air. Producent zrezygnował ze zwykłego przemówienia, ale wciąż dostarcza urządzenia do swoich (online) sklepów na czas. W Chinach ponownie otwierają się również fizyczne sklepy Apple. Czy zatem firma nie dotknęła tak mocno kryzys Corona, jak początkowo się obawiano? To równanie nie jest takie proste.

Na przykład masowa produkcja modeli iPada Pro prawdopodobnie rozpocznie się na pełnych obrotach w styczniu, w czasie, gdy epidemia korony w Chinach nie osiągnęła jeszcze swojego szczytu. Bloomberg wychodzi z założenia, że ​​możliwości zostały w pełni wyczerpane i to też jest powód, dla którego Magic Keyboard do iPada Pro wciąż czeka do maja.

iPhone 12 (Pro) powinien pojawić się jesienią

Jak donosi portal, powołując się na nieokreślone źródła, ramy czasowe iPhone'a 12 (Pro) nie są jeszcze zagrożone pomimo wszystkich trudności i problemów w łańcuchach dostaw. Można się spodziewać – na dzień dzisiejszy – a więc z planowaną premierą we wrześniu 2020 roku. Masowa produkcja iPhone’a 12 ma ruszyć już w maju.

Wczesne spojrzenie na iOS 14 pokazuje, że sam iPhone 12 Pro (Max) będzie miał czujnik ToF. Niektóre funkcje AR są dostępne tylko tutaj.

Imponderables, które mają wpływ na zakłady produkcyjne i zespoły programistów w krajach takich jak Malezja, Korea Południowa, Wielka Brytania, Włochy i Niemcy, mogą jednak doprowadzić do dalszego przesunięcia premiery iPhone'a 12. Wcześniej producent kontraktowy Foxconn ogłosił, że zostanie zrobione wszystko, aby iPhone 12 (Pro) pojawił się na czas.

Możesz dowiedzieć się wszystkiego, co wiemy o iPhonie 12 i iPhonie 12 w powiązanym artykule. Po prezentacji iPada Pro nadal nie jest jasne, kiedy Apple wprowadzi na rynek wyczekiwany iPhone 9 i iPhone SE 2. Analitycy i znawcy założyli, że premiera nastąpi w tym samym czasie, co nowe modele iPada Pro.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *