Strona główna

Tablet

iPad Mini wygląda na przestarzały, Apple pracuje nad następcą. Przycisk home i grube ramki zostaną wyeliminowane w tym roku.

Bloomberg informuje o nadchodzącej aktualizacji iPada Mini.

Przycisk home powinien zostać pominięty, a krawędzie wyświetlacza powinny być węższe.

Rozmiar ekranu powinien wzrosnąć.

Apple od sześciu lat nie zmienił wyglądu iPada Mini. Wygląda jak dinozaur wśród wszystkich modeli iPada. Bloomberg donosi, że Apple w końcu uaktualnia swój najmniejszy tablet.

Ponieważ zgodnie z oczekiwaniami przycisk Home zostanie pominięty i Apple prawdopodobnie zastąpi go Face ID, jest więcej miejsca na większy wyświetlacz o tej samej wielkości obudowy. Mówimy o ekranie dotykowym o przekątnej od 8,5 do 9,0 cali.

Czy kiedykolwiek przykleiłeś gdzieś naklejkę Apple? Istnieje bardzo konkretny powód, dla którego naklejka jest zawsze zawarta w zakresie dostawy.

Według źródeł Bloomberga, Apple wypuści nowego iPada Mini w 2021 roku. W przeszłości wynalazca iPhone'a często wprowadzał nowe iPady w październiku.

Według Bloomberga w 2022 r. pojawi się również nowy iPad Pro z połączeniem MagSafe i opcjami ładowania bezprzewodowego, który w 2021 r. zastąpi iPada Pro chipem M1. Nie zabraknie też nowego iPada Pro ze szklanym tyłem.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *