Strona główna

Smartfon

Od kilku dni właściciele BlackBerry Motion mają dostępną obiecaną aktualizację Androida Oreo. Oprócz nowszej wersji Androida aktualizacja wprowadza również drobne zmiany, które wyjaśnimy poniżej.

Wraz z opublikowaną aktualizacją Androida użytkownicy BlackBerry Motion w końcu otrzymują wersję Oreo (8.1). Android Pie jest już dostępny w niektórych innych smartfonach, ale aktualizacja Oreo sprawia, że ​​posiadacze BlackBerry znacznie dalej niż poprzednia wersja 7.1 Nougat, zwłaszcza że urządzeń nie można zrootować w celu korzystania z alternatywnego oprogramowania.

Każdy smartfon jest stale aktualizowany aktualizacjami. W naszych instrukcjach pokażemy, jak sprawdzić wersję Androida pod kątem aktualizacji i zainstalować nową wersję.

Poza ogólnymi nowinkami Androida Oreo otrzymasz także łatkę bezpieczeństwa z lipca 2018 r. Ponadto działanie i wygląd trochę się zmieniły, donosi fan blog BB10QNX. Kolorystyka niektórych menu stała się czasami bardziej kolorowa i bogata w kontrasty. Dzięki czujnikowi linii papilarnych zainstalowanemu z przodu system można teraz obsługiwać za pomocą gestów przesuwania w niektórych obszarach.

Więc instalujesz aktualizację

Nowa aktualizacja nosi nazwę „ABE104” i ma rozmiar około 1,3 gigabajta. Ponieważ jest już dostępny od kilku dni, najprawdopodobniej nie będziesz musiał czekać, aż dotrze do Ciebie „ostatnia fala” aktualizacji. Zwykle powinien być wyświetlany automatycznie, w przeciwnym razie dostępność nowej aktualizacji można również sprawdzić ręcznie w ustawieniach systemu. Powinieneś podłączyć urządzenie do zasilania, aby nie zgasło podczas aktualizacji.

Producent dotrzymał obietnicy aktualizacji dla Motion, ale TCL od dłuższego czasu jest mało wiarygodne, jeśli chodzi o dostarczanie aktualizacji dla smartfonów BlackBerry z Androidem. Nie ma więc pewności, czy pojawi się aktualizacja do Androida Pie, osobiście się jej nie spodziewamy. Jeśli mimo to pojawi się kolejna aktualizacja wersji, zaktualizujemy ją odpowiednio na naszej liście aktualizacji.

Wielkie podziękowania dla naszego czytelnika Dietera T. za zwrócenie na to uwagi.

Aktualizacja Androida jest dostępna dla ...

Aktualizacja do Androida 8.1 jest dostępna dla BlackBerry Motion.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *