Strona główna

Smartfon

Firma BlackBerry Mobile potwierdziła niedawno, że KeyOne i KeyOne Black Edition otrzymają aktualizację do Androida 8.1 Oreo. Publikacja aktualizacji jest ciągle opóźniana. Teraz aktualizacja jest wreszcie dystrybuowana również w Niemczech. Te innowacje czekają na Ciebie.

Właściwie BlackBerry KeyOne i KeyOne Black Edition powinny już dawno otrzymać obiecaną aktualizację do Androida 8.1 Oreo. Publikacja była wielokrotnie opóźniana, ale teraz nadszedł czas! Aktualizacja jest wreszcie dystrybuowana – także w Niemczech.

Każdy smartfon jest stale aktualizowany aktualizacjami. W naszych instrukcjach pokażemy, jak sprawdzić wersję Androida pod kątem aktualizacji i zainstalować nową wersję.

Aktualizacja jest już oferowana kilku czytelnikom do pobrania (dzięki Dieterowi T. za wskazanie tego). Warto więc od teraz sprawdzać swój telefon BlackBerry pod kątem nowych aktualizacji oprogramowania. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami w naszym połączonym przewodniku.

To przynosi aktualizację

Wraz z Androidem 8.0 Google wprowadza liczne innowacje - takie jak tryb obrazu w obrazie czy nowy system powiadomień. W osobnym artykule przedstawiamy przegląd wszystkich nowych funkcji Androida 8.0 Oreo. Z drugiej strony wersja 8.1 zawiera głównie szczegółowe ulepszenia - na przykład sparowane urządzenia Bluetooth mają własny wskaźnik baterii.

Nasz harmonogram aktualizacji Androida informuje również, dla których innych smartfonów i tabletów planowana lub dostępna jest aktualizacja do Androida 8.0 Oreo.

Aktualizacja Androida jest dostępna dla ...

Aktualizacja do Androida 8.1 jest dostępna dla BlackBerry KeyOne i BlackBerry Keyone Black Edition.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *