Strona główna

mobilny

BlackBerry/TCL oficjalnie zaprezentowało w Nowym Jorku telefon z klawiaturą BlackBerry Key2. Większość szczegółów była znana z przecieku. Tutaj dowiesz się wszystkiego o cenie, technologii i dostępności następcy BlackBerry KeyOne.

TCL oficjalnie zaprezentowało w Nowym Jorku smartfon z klawiaturą BlackBerry Key2. Tuż przed prezentacją pojawił się przeciek. Producent oficjalnie potwierdził poniższe dane w komunikacie prasowym.

Pierwotny raport z 7 czerwca (10:01)

To koszmar każdego producenta: tuż przed oficjalną prezentacją nowego smartfona BlackBerry Key2 od licencjobiorcy TCL, Evan Blass publikuje na Twitterze kompletną kartę katalogową ze wszystkimi danymi technicznymi. Spójrzmy.

BlackBerry Key2 kosztuje ponad 600 euro

Blass, który pracuje między innymi dla Venturebeat, również chce poznać cenę. Według tego BlackBerry Key2 kosztuje 650 euro w Europie i 650 dolarów w USA. Ostatni wariant zaprezentowany przez TCL/BlackBerry, KeyOne Black Edition, również kosztował 649 euro, więc cena za klawiaturę telefonu komórkowego pozostała bez zmian.

Klawisz BlackBerry2

Wszystkie dane techniczne BlackBerry Key2 powinny być tutaj widoczne na pierwszy rzut oka. W związku z tym ... (Źródło: Evan Blass / Twitter) [Pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 1/4

... TCL doczeka się nowego 4,5-calowego smartfona z w pełni dorosłym... (Źródło: Evan Blass/Twitter) [Pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 2/4

... przedstaw klawiaturę. Cena ... (Źródło: Evan Blass / Twitter) [Wyświetl na jednej stronie | Pokaż jako historię] Rysunek 3/4

... to podobno 650 euro. Poprzednik już tyle kosztował. (Źródło: Evan Blass / Twitter) [Wyświetl na stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 4/4

Za tę cenę dostajesz smartfon z Androidem 8.1 Oreo i specjalnie dostosowaną powierzchnią BlackBerry. Zgodnie z arkuszem danych Key2 oferuje 4,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1620 x 1080 pikseli. W sumie 35 klawiszy na klawiaturze jest podświetlonych, a w TCL zainstalowany jest skaner linii papilarnych.

Jest też dobra wiadomość dla fotoprzyjaciół. Przedni aparat Key2 ma rozdzielczość dobrych ośmiu megapikseli. Z tyłu znajduje się nawet podwójny aparat, z którego każdy czujnik ma rozdzielczość dwunastu megapikseli. Dwutonowa lampa błyskowa powinna pomóc w lepszym doświetleniu pobliskich obiektów w trudnych warunkach oświetleniowych. Będzie też wersja dual SIM. Jednak z arkusza danych nie wynika, czy jest to również przeznaczone na rynek europejski.

Wraz z BlackBerry Keyone Black Edition, BlackBerry zaprezentowało nową edycję Keyone. Różni się to nie tylko kolorem od BlackBerry Keyone. Badanie.

Jako procesor używany jest Qualcomm SDM660, rozmiar pamięci to 64 lub 128 gigabajtów. Jest też sześć gigabajtów pamięci RAM.

Nie jest jeszcze jasne, kiedy dokładnie zostanie uruchomiony BlackBerry Key2.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *