BioVYZR: Lataj bezpiecznie z najlepszą tarczą ochronną przed koroną

Strona główna

BioVYZR został zaprojektowany, aby chronić użytkownika przed koroną dzięki wbudowanemu filtrowi powietrza. Maska dystopijna nabiera rozpędu w czasie wakacji, na przykład może chronić użytkownika przed infekcją w samolocie.

Podczas lotu istnieje realne ryzyko zarażenia Sars-CoV-2. Teraz, w okresie wakacyjnym, wielu podróżników zastanawia się, jak najlepiej się chronić.

BioVYZR tworzy kilka barier

BioVYZR krąży po Internecie od początku roku. To przede wszystkim groteskowy, futurystyczny lub dystopijny wygląd zewnętrzny tej „pszczelarskiej maski”, w zależności od punktu widzenia, generuje wysoki poziom uwagi.

Prezentacja: BioVYZR

BioVYZR można nosić na co dzień i umożliwia ... (Źródło: Indiegogo) [Pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 1/9

... duża swoboda ruchów. Do optyki... (Źródło: Indiegogo) [Wyświetl na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 2/9

... musisz się do tego przyzwyczaić. Materiał nie powinien zaparować i... (Źródło: Indiegogo) [Pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 3/9

... efekt ochronny musi być wysoki. Rozwiązanie ... (Źródło: Indiegogo) [Wyświetl na jednej stronie | Pokaż jako historię] Rys. 4/9

... może wydawać się niezwykłe .... (Źródło: Indiegogo) [Wyświetl na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 5/9

...ale oferuje niezwykle ... (Źródło: Indiegogo) [Pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 6/9

.... wysoki efekt ochronny, wyłącznie od ... (źródło: Indiegogo) [pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 7/9

... z fizycznego punktu widzenia. Ponieważ zapobiega się nawet dotykaniu twarzy rękami. (Źródło: Indiegogo) [Zobacz na jednej stronie | Pokaż jako historię] Rys. 8/9

Maska jest częścią projektu Indiegogo. (Źródło: Indiegogo) [Zobacz na jednej stronie | Pokaż jako historię] Rys. 9/9

W przeciwieństwie do znanej ochrony ust i nosa, a także udoskonalonych masek i mobilnych oczyszczaczy powietrza, zakrywa nie tylko twarz, ale i całą głowę użytkownika. To dokładne przeciwieństwo popularnej maski z liści.

Zaleta: System przede wszystkim tworzy fizyczną barierę między wirusem a całą twarzą, jak wizjer, a także chroni oczy. Materiał nie zaparowuje.

Jak skafander kosmiczny

Po założeniu wentylator przymocowany z tyłu zapewnia świeże powietrze. Efekt ochronny wbudowanych filtrów odpowiada normie N95. Ponieważ w masce panuje nadciśnienie, zawsze wdmuchiwane jest do niej świeże powietrze i wypuszczane jest nieświeże powietrze, oddychanie powinno być szczególnie łatwe.

W tym miejscu możesz znaleźć wideo z Youtube, które uzupełnia artykuł. Możesz to wyświetlić jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przesyłanie danych osobowych do platform stron trzecich. Więcej na ten temat w naszej polityce prywatności.

Zgodnie z opisem producenta, zasilany bateryjnie system filtracyjny ma czas pracy od ośmiu do dwunastu godzin, więc sprawdzi się również podczas lotów o średniej długości. Istnieją wersje dla dzieci i dorosłych, które ważą od 1050 do 1250 gramów.

Netzwelt myśli

Podczas korzystania z niego w samolocie mogą wystąpić problemy z przestrzenią - czy w ogóle można go przewozić, zależy od danej linii lotniczej. Oczywiście „kask Corona” zapewnia również wysoki poziom ochrony w życiu codziennym. Zalety - najlepsza możliwa ochrona, fryzura nie ulega zniszczeniu, łatwe oddychanie, brak zaparowanych okularów - są niwelowane przez wady, takie jak wygląd, do którego trzeba się dużo przyzwyczaić. Czy musimy się przyzwyczaić do takiego widoku?

Cena i dostępność

BioVYZR to kanadyjska firma, która pozyskuje fundusze za pośrednictwem platformy crowdfundingowej Indiegogo. Od końca maja zebrano ponad pół miliona euro.

Ceny maski z wymiennym filtrem zaczynają się od 219 euro. Dalsze informacje techniczne dotyczące maski można znaleźć na tej stronie.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *