Bezpłatna nauka języka: Busuu uruchamia bezpłatne kursy dla studentów

Strona główna

Technologia

W odpowiedzi na kryzys Corona Busuu udostępnia bezpłatne kursy językowe online w języku angielskim, hiszpańskim i chińskim. Oferta skierowana jest do studentów, którzy w międzyczasie muszą zostać w domu. Wyjaśnimy, w jaki sposób korzystasz z nowych kursów Busuu.

W odpowiedzi na korona kwarantanny Babbel nie jest jedyną firmą oferującą bezpłatne kursy językowe dla dzieci w wieku szkolnym. Konkurent Busuu niedawno uruchomił platformę internetową, za pośrednictwem której uczniowie w wieku od 5 do 14 lat mogą bezpłatnie uczyć się angielskiego, hiszpańskiego lub chińskiego. Kursy oparte są na filmach z YouTube wyprodukowanych przez kadrę nauczycielską Busuu.

Rejestracja nie jest wymagana

Korzystanie z oferty Busuu jest niezwykle proste. Za pośrednictwem specjalnie zmienionej strony internetowej można uzyskać dostęp do rozkładów zajęć, które zawierają listę jednostek nauczania w oferowanych językach według grup wiekowych. Odpowiednie filmy zostaną aktywowane w YouTube o określonej godzinie; można do nich uzyskać dostęp z rozkładu jazdy Busuu za pomocą jednego kliknięcia.

Nauka języków na smartfonie czy tablecie staje się coraz bardziej popularna. W naszym teście porównawczym najlepszych kursów językowych online wyjaśnimy Ci, jak dobre są naprawdę płatne i bezpłatne oferty.

Prosta obsługa jest szczególnie odpowiednia, aby zapewnić dzieciom zajęcie, na przykład podczas pracy w domowym biurze. Oprócz Babbel i Busuu wiele innych firm udostępnia swoje oferty bezpłatnie w związku z kryzysem Corona.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *