Bateria iPhone'a eksploduje w biznesie: „Mój przyjaciel lubi gryźć różne rzeczy”

Strona główna

W chińskim sklepie elektronicznym klient wkładał do ust baterię iPhone'a i żuł ją. Bateria eksplodowała. Mężczyzna nie chciał sprawdzać autentyczności baterii zastępczej.

Film z Chin cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem na YouTube.

Pokazuje nagranie z kamery bezpieczeństwa umieszczonej w sklepie elektronicznym.

Po tym, jak stojący przy kasie mężczyzna wkłada do ust zapasową baterię do iPhone'a, bateria eksploduje.

Niektórzy ludzie lubią wkładać rzeczy do ust. Samolot musiał wykonać awaryjne lądowanie, ponieważ pasażerowie zaczęli ze smakiem zjadać swoje smartfony.

W tym miejscu możesz znaleźć wideo z Youtube, które uzupełnia artykuł. Możesz to wyświetlić jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przesyłanie danych osobowych do platform stron trzecich. Więcej na ten temat w naszej polityce prywatności.

Ten film z Chin pokazuje, że lepiej nie wkładać do ust elektroniki, która nie została do tego zbudowana. Kiedy dokładnie doszło do tego spektakularnego incydentu, nie jest jasne. Film przesłany do YouTube pod koniec stycznia mógł być starszy. Jako źródło podano chińską sieć Weibo.

Kamera monitorująca w garażu w Szanghaju sfilmowała płonącą Teslę Model S na początku kwietnia. Film szybko rozprzestrzenił się w sieciach społecznościowych. Tesla składa teraz oświadczenie.

Możesz zobaczyć mężczyznę, który najwyraźniej jest przy kasie i ma zamiar zapłacić. Następnie wkłada baterię do ust. Kilka chwil później bateria eksploduje; jest strumień ognia.

Sprawdzenie autentyczności za pomocą testu zgryzu?

Opis filmu na kanale mówi, że kobieta stojąca obok mężczyzny, najwyraźniej jego dziewczyna, zabrała głos na Weibo. Odpowiedziała na przypuszczenia, że ​​mężczyzna chciał użyć „testu zgryzu”, aby sprawdzić, czy bateria jest prawdziwa. Tak nie było.

Twój przyjaciel ma raczej zwyczaj wkładania rzeczy do ust i żucia ich. Czuła się dobrze, wszyscy byli zdrowi, a jej pierwszą reakcją było: „Czy moje brwi są w porządku?”.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *