Strona główna

Audio

Eminem śpiewa z przodu, rytm dronów Neny 99 Luftballons z tyłu: Mashups, znany również jako bastard pop, to dzika mieszanka różnych utworów. Strona audiotuts.com zgromadziła teraz imponującą kolekcję ponad 200 piosenek mashupowych i wielu linków. Wszystkie utwory i albumy są dostępne do bezpłatnego pobrania.

Weź co najmniej dwie dobrze znane piosenki i wrzuć je do dużego miksera: w rezultacie otrzymujesz mashupy, znane również jako bastard pop. Dziki krzyż muzyczny o różnych korzeniach, doprawiony mniej lub bardziej spójnym dziełem sztuki.

Eminem śpiewa z przodu, z tyłu ryczy rytm 99 balonów Neny. Często do mashupów trzeba użyć znanych chwytliwych melodii, które są następnie uzupełniane i rozszerzane o najnowsze bity i pętle z list przebojów. Rezultatem jest zwykle coś zupełnie nowego, w większości przypadków niezwykle tanecznego.

Ponad 200 darmowych piosenek do pobrania

Www.audiotuts.com zebrał imponującą kolekcję ashupów muzycznych. W sumie dostępnych jest 18 kompletnych albumów z ponad 200 utworami, a także wiele dodatkowych linków na ten temat. Wspaniały punkt kontaktowy dla wszystkich, którzy chcą posłuchać świata bastard popu.

Większość albumów i utworów jest dostępna w formacie ZIP, aby zaoszczędzić miejsce lub bezpośrednio jako łącze torrent. Często pięknie zaprojektowane okładki i listy utworów można również pobrać bezpośrednio.

Wskazówka kontrolna: za utworem Symphaty For Teen Spirit DJ Moule kryje się szalona mieszanka Rolling Stones "Sympathy For The Devil", Queens "Another One Bites The Dust" i "Smells Like Teen Spirit" Nirvany. To, czy brzmi to dobrze, czy źle, jest dyskusyjne. To na pewno ciekawe.

Bastard pop doświadczył ostatniego wielkiego szumu w programie MTV „Mash”, w którym jednocześnie odtwarzano odpowiednie klipy wideo. W międzyczasie powstała żywa społeczność w większości półprofesjonalnych hobbystycznych DJ-ów z całego świata, którzy prezentują swoje prace przede wszystkim na portalach wideo, takich jak YouTube.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *