Asus ZenFone 3: Aktualizacja do Androida 8.0 Oreo już dostępna

Strona główna

Smartfon

Rozpoczęło się wdrażanie Androida 8.0 Oreo dla Asus ZenFone 3. Jak zapowiedział producent, aktualizacja jest obecnie dystrybuowana. Oprócz innowacji Oreo, Asus zintegrował z aktualizacją inne funkcje. Możesz dowiedzieć się, co to jest tutaj w Netzwelt.

Jak niedawno ogłosił Asus, Android 8.0 Oreo jest teraz dostępny również dla ZenFone 3. Po tym, jak tajwański producent dostarczył ZenFone 4 z aktualizacją Androida w grudniu 2017 roku, przyszła kolej na poprzedni model.

Użytkownicy w Niemczech również mogą spodziewać się aktualizacji. Jednak w przypadku niektórych użytkowników może minąć trochę czasu, zanim aktualizacja będzie gotowa do instalacji, ponieważ aktualizacja jest, jak zwykle, dystrybuowana etapami. Ma to zapobiec problemom z wdrażaniem.

Aby sprawdzić, czy na Twoim smartfonie jest dostępna nowa aktualizacja Androida, powinieneś teraz regularnie wykonywać czynności opisane w połączonych instrukcjach. Możesz tam również dowiedzieć się, jak dokonać aktualizacji po nadejściu aktualizacji.

Aktualizacja wprowadza te innowacje

Oprócz dobrze znanych innowacji Oreo, takich jak funkcja obrazu w obrazie i poprawiony system powiadomień, Asus wprowadził pewne zmiany specyficzne dla producenta w aktualizacji Androida. Zmieniono interfejs użytkownika i dodano funkcję, dzięki której można uzyskać dostęp do wszystkich aplikacji za pomocą prostego gestu machnięcia palcem w górę.

Jeśli masz prawa roota na swoim smartfonie lub tablecie, możesz między innymi odinstalować preinstalowane aplikacje ze swojego smartfona. Pokazujemy, które aplikacje możesz bez problemu usunąć.

Ponadto Asus usuwa preinstalowane aplikacje MiniMovie, Photo Collage i Do it later wraz z aktualizacją. Zebraliśmy dla Ciebie przegląd wszystkich nowych funkcji Androida Oreo w osobnym miejscu. Dowiedz się w naszym harmonogramie aktualizacji Androida, dla których urządzeń planowana jest aktualizacja lub nawet jest już dostępna.

Aktualizacja Androida jest dostępna dla ...

Aktualizacja do Androida 8.0 jest dostępna dla Asus ZenFone 3.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *