Asus Zenbook Pro Duo OLED: Co za laptop!

Strona główna

Komputery mobilne

Nowy Asus Zenbook Duo ma dwa wyświetlacze OLED, a kąt obu można teraz regulować. Asus zaprezentuje swoją nową stację roboczą dla kreatywnych użytkowników na targach CES 2021.

Asus przedstawia nową wersję ZenBook Duo na targach CES 2021.

Urządzenie posiada dwa ekrany OLED o przekątnej 15 i 14 cali.

W nowej wersji można regulować kąt dolnego wyświetlacza.

Kiedy Asus Zenbook Duo i Apple MacBook Pro z Touch Bar na biurku spotykają się, wszystkie oczy padają na potężny laptop Asus. Apple spopularyzował drugi ekran OLED wśród notebooków z paskiem dotykowym, ale Asus posuwa się do skrajności dzięki wersji Zenbook Pro Duo OLED z 2021 roku.

W tym miejscu możesz znaleźć wideo z Youtube, które uzupełnia artykuł. Możesz to wyświetlić jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przesyłanie danych osobowych do platform stron trzecich. Więcej na ten temat w naszej polityce prywatności.

Druga wersja notebooka z dwoma ekranami oferuje 15-calowy ekran główny OLED, który jest uzupełniony 14-calowym dodatkowym wyświetlaczem, również z panelem OLED.

Znamy koncepcję z poprzednika. Nowością jest to, że użytkownicy mogą teraz dostosować drugi ekran, Asus nazywa go ScreenPad Plus. Dolny wyświetlacz można pochylić pod kątem 9,5 stopnia.

W 2021 r. targi CES odbędą się wyłącznie cyfrowo. Czy to jeden z powodów zaskakująco dużej liczby prawdziwych wydarzeń?

ScreenPad można rozumieć jako wbudowany drugi monitor. Możesz także przypisać przyciski, które mają sens dla aktualnie używanego programu. Oba wyświetlacze reagują na dotyk – niezależnie od tego, czy wykonuje się je palcem, czy rysikiem.

Wewnątrz używane są procesory Intel Intel Core i7-10870H lub Core i9.10980HK i dostępne są do 32 gigabajtów pamięci RAM. Za grafikę odpowiada Nvidia GeForce RTX 3070 z 8 gigabajtami pamięci GDDR6.

Cena i dostępność

Laptop o wadze 2,4 kg ma trafić do Niemiec w pierwszym kwartale 2021 roku. Ceny Asusa ZenBook Pro Duo 15 OLED zaczynają się od około 4000 euro. W tym artykule podsumowujemy dalsze wiadomości z targów CES.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *