Strona główna

Smartfon

Asus poszukuje beta testerów do obiecanej aktualizacji do Androida 10. Netzwelt powie Ci, jak możesz aplikować jako beta tester i jakie nowe funkcje pojawią się wraz z aktualizacją dla użytkowników smartfonów do gier.

Tajwański producent telefonów komórkowych Asus poszukuje obecnie posiadaczy telefonu ROG Phone 2, którzy chcieliby przetestować nadchodzącą aktualizację do Androida 10. Możesz zgłosić chęć zostania beta testerem, klikając poniższy link:

»Aplikuj teraz jako beta tester

Jako beta tester musisz spełnić te wymagania

Aby wziąć udział w beta testach, musisz oczywiście posiadać Asus ROG Phone 2, a także powinieneś być aktywnym członkiem forum tajwańskiego producenta. W przypadku testu beta musisz również przekazać Asusowi niektóre dane osobowe, takie jak numer IMEI telefonu komórkowego. Zobowiązujesz się również do zachowania tajemnicy w związku z testem beta. Jeśli zostaniesz wybrany jako beta tester, otrzymasz odpowiednią wiadomość e-mail.

Jak długo będzie trwał test beta, okaże się. Asus nie udziela żadnych informacji na ten temat. Nie spodziewamy się jednak, że aktualizacja zostanie opublikowana przed początkiem 2020 roku.

To nowość w Androidzie 10

Android 10 oferuje między innymi ogólnosystemowy tryb ciemny i inne zmiany wizualne w interfejsie użytkownika. Google polega również na lepszej ochronie prywatności i dostępu aplikacji do Twoich danych. Wraz z aktualizacją zostanie również dodanych więcej elementów sterujących gestami.

Możesz rzucić okiem na nowy system operacyjny w naszym artykule o innowacjach Androida 10. Należy jednak pamiętać, że Asus wyposaża swoje telefony komórkowe we własny interfejs użytkownika o nazwie „ROG UI”. Nie musi to koniecznie obejmować wszystkich innowacji wprowadzonych przez Google w systemie Android 10.

Nasz harmonogram aktualizacji Androida dla Asusa na następnej stronie informuje, dla których urządzeń producenta jest dostępna lub planowana aktualizacja Androida.

Planowana aktualizacja dla...

Aktualizacja ma zostać wprowadzona dla Asus ROG Phone 2.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *