Strona główna

Technologia

Apple nie zmienił projektu iMaca od 2012 roku. Pro Display XDR stanowi jednak idealną podstawę dla przyszłej generacji iMaca, udowadnia tę koncepcję.

Apple nie zmienił wyglądu serii iMac od 2012 roku.

Jedna koncepcja pokazuje teraz nowego iMaca opartego na Pro Display XDR.

Dzięki modułowej konstrukcji elementy można łatwo wymieniać.

Nie ma nic złego w konstrukcji iMaca, ale niektórzy ludzie tęsknią za czymś nowym. Jednocześnie, dzięki Pro Display XDR, następcy wyświetlacza Thunderbolt, który nie jest już dostępny, Apple ma w swojej ofercie niesamowicie drogi monitor, który według niektórych wyznaczy już kierunek projektowania nadchodzących komputerów iMac z własnym chipem Apple.

Nowy iMac Pro (koncepcja)

Komponenty iMaca mogą być ... (źródło: Khahn Design) [pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 1/6

... koncepcja projektu szybko i łatwo ... (źródło: Khahn Design) [pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 2/6

... reszta. Stoisko ... (Źródło: Khahn Design) [Pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 3/6

... z regulacją wysokości należy do kontrastu ... (źródło: Khahn Design) [pokaż z jednej strony | Pokaż jako historię] Zdjęcie 4/6

... do Pro Display XDR zawsze ... (źródło: Khahn Design) [pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 5/6

... także. (Źródło: Khahn Design) [Wyświetl na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 6/6

Studio projektowe Khahn Design zaimplementowało tego rodzaju plotki w wciąż fikcyjnym produkcie Apple. W porównaniu z monitorem Apple, wszystko w jednym jest oczywiście nieco grubsze, aby pomieścić takie komponenty, jak chłodzenie, pamięć masowa i napęd.

Wbudowana podstawka pro

Podstawkę o nazwie Pro Stand należy zakupić osobno dla Apple Pro Display XDR za dumną cenę 1071 euro. Jest już częścią koncepcji iMaca Pro od 2020 roku.

Nowy iMac powinien pojawić się w 2020 roku. Jedna koncepcja daje dobre wyobrażenie o tym, co Apple może mieć w szufladzie.

Co sądzisz o projekcie tego fikcyjnego nowego modelu iMaca Pro? Miejmy nadzieję, że Apple przejmie wygląd, ale nie wycenę profesjonalnego monitora dla nadchodzącego iMaca.

32-calowy ekran o rozdzielczości 6K jest obecnie dostępny w dwóch wersjach. Tańszy z dwóch ze standardowym szkłem kosztuje już 5360 euro bez podstawki. Ci, którzy polegają na szkle nanoteksturowym, płacą nawet 6335 euro.

Jeśli chodzi o komputery all-in-one, Apple jest na czele. Nowe badanie pokazuje teraz, ile MacBooków producent z Cupertino był w stanie sprzedać w tym roku. To za mało, by znaleźć się w pierwszej trójce producentów.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *