Apple: aktualizacja wystrzeliwuje MacBooki

Strona główna

Technologia

Firma Apple dystrybuuje obecnie bezpłatną aktualizację do systemu macOS Big Sur dla komputerów MacBook i Mac. Ale to najwyraźniej powoduje ogromne problemy na starszych urządzeniach.

Aktualizacja do macOS Big Sur powoduje problemy na starszych komputerach.

Instalacja kończy się czarnym ekranem.

Dotyczy to MacBooków z 2013 roku.

W Internecie pojawia się coraz więcej doniesień o problemach z aktualizacją do macOS Big Sur. Jak użytkownicy zgłaszają na Reddicie i na forum wsparcia Apple, system czasami zawiesza się podczas instalacji, a użytkownicy widzą tylko czarny ekran.

Ponowne uruchomienie zwykle nie pomaga, a dalsze próby debugowania nie będą działać. Jeden z użytkowników zgłasza, że ​​pomogła wymiana płytki I/O w MacBooku. Ale to wymaga przynajmniej pewnych umiejętności manualnych.

Często jednak użytkownicy nie mają wyboru, jak tylko zaimportować starszą kopię zapasową przez Internet i poczekać na poprawkę od Apple.

MacBooki są lekkie i eleganckie. Ale świat Windows ma również do zaoferowania mocne i eleganckie notebooki. Pokazujemy 10 alternatyw dla MacBooków.

Nie jest jeszcze jasne, co powoduje błąd. Według raportu szczególnie dotknięte są MacBooki z 2013 roku.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *