Teraz, jeśli chodzi o domowe kamery wideo, pierwszą reakcją wielu ludzi są kamery wideo do nadzoru w domu. Ale dodatkowo istnieją domowe kamery wideo DV. Chociaż obie są kamerami wideo, ich przeznaczenie jest zupełnie inne. Jednym z nich jest bezpieczeństwo w domu, drugim jest rejestrowanie życia. Tym razem porozmawiamy o wykorzystaniu domowych kamer wideo DV.

Przed zakupem wszyscy znamy markę. Wybór dobrej marki może przynieść dobre wrażenia z zakupów i użytkowania.

Po zrozumieniu marki konsumenci powinni zastanowić się, dlaczego chcą kupować domowe kamery wideo. Jakie są Twoje potrzeby? Co reprezentują te parametry kamery wideo? Problemów jest wiele, inaczej łatwo wpaść w pułapkę sprzedaży. Kosztowało to pieniądze, ale nie działało. To denerwujące.

Teraz DV na rynku w zasadzie osiągnęło standard kamer wideo Full HD. Produkty DV o rozdzielczości 720P lub standardowej to produkty staromodne. Ponadto obecnie najwyższym standardem wideo w wysokiej rozdzielczości jest 1080p. DV w pełnej wysokiej rozdzielczości prawdopodobnie nie będzie przestarzałe przez długi czas. Full HD DV może również nagrywać filmy 720p i 1080p. Zaleca się, aby przy zakupie wybierać jak najwięcej DV w rozdzielczości Full HD.

Jeśli chodzi o efektywne piksele DV, powinniśmy spojrzeć na piksele dynamiczne. DV z 2,07 milionami efektywnych dynamicznych pikseli może nagrywać wideo w jakości Full HD. Obecnie większość użytkowników rozpoznaje 2,07 miliona dynamicznych pikseli. W przypadku domowego DV Full HD ten piksel wystarczy. Niektóre sklepy podają również informacje o wysokości ich pikseli. Ale wiele z nich to piksele statyczne, a nie dynamiczne. Każdy musi zwracać uwagę na te problemy przy zakupie.

Jakość obrazu z cyfrowych kamer wideo zależy od rozmiaru i pikseli czujników. Pod tymi samymi pikselami im większy rozmiar, tym lepsza jakość obrazu. To niekwestionowane żelazne prawo. Podczas plątania DV z tym samym pikselem należy bezpośrednio znać rozmiar czujnika. Czujniki nie mogą być nakładane i obliczane. Bez względu na to, ile używanych jest 1/4 cala 3CMOS DV, rozmiar czujnika nadal wynosi 1/4. Ale wydajność pracy będzie wyższa.

Teraz, po stopniowej modernizacji CCD, CMOS, obiektywu, zoomu i przeciwdziałania wstrząsom, główne marki wprowadziły do ​​produktów różne funkcje. Takich jak projekcja, graffiti, pieczątka i udostępnianie Wi-Fi. Chociaż te funkcje pomocnicze wyglądają wyjątkowo, są pomocne tylko dla samego produktu. Musimy jeszcze dokładniej przyjrzeć się parametrom samego produktu. Nie podążaj ślepo za trendem. Powinieneś zrozumieć zalety różnych produktów i oprzeć się pokusie wysokich parametrów. Nie ślepe podążanie za trendem jest najmądrzejszym kupującym.

Oprócz różnic w tych parametrach, część sklepów uruchomi również sprzedaż wiązaną. Wygląda na to, że będzie to tańsze niż kupowanie, ale w rzeczywistości mógł kupić coś, czego w ogóle nie potrzebujesz. Po zakupie do domu, pakowane produkty wpadają w kurz w kącie. Dlatego nadal opiera się głównie na produktach.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *