Wraz z rozwojem witryn wideo coraz więcej konsumentów zaczyna interesować się filmowaniem. Wiele popularnych kamer wideo jest zawyżonych. Wielu konsumentów potrzebuje tylko kamer wideo klasy podstawowej, aby zaspokoić swoje potrzeby związane z fotografowaniem. Przedstawimy kilka podstawowych produktów do aparatów cyfrowych. Spełniają podstawowe potrzeby strzeleckie przy jednocześnie niskiej cenie.

Sony HDR-CX150E to przenośny aparat cyfrowy z serii pamięci flash. Posiada różnorodne wzory kolorystyczne nadwozia. Mogą zaspokoić potrzeby zakupowe różnych konsumentów. Posiada wbudowaną pamięć o pojemności 16 GB. Obsługuje zewnętrzne karty pamięci. Pod względem przechowywania może zaspokoić potrzeby fotografowania większości zwykłych konsumentów. Ma również 4,2 miliona pikseli przetworników obrazu CMOS „Exmor R”. Przewyższa podobne produkty w scenach nocnych.

Posiada potężny procesor obrazu. Sony CX150E ma obiektyw z 25-krotnym zoomem optycznym. Nie jest to najdłuższy produkt do aparatu z zoomem. Wystarczy do strzelania ogólnego. Dla wygody początkujących użytkowników model CX150E wyposażono w inteligentny, automatyczny tryb fotografowania. Dzięki temu konsumenci, którzy nie są biegli w fotografowaniu, będą mogli robić dobre zdjęcia. Jako kamera HD z pamięcią flash ma 1,18 miliona efektywnych pikseli. W połączeniu z obiektywem zmiennoogniskowym o dobrej jakości optycznej jest odpowiedni do zakupu dla użytkowników domowych.

JVC MG750 to kamera z twardym dyskiem o pojemności 80 GB. Wykorzystuje 1/6-calowy CCD z 800 000 pikseli. Może wykonywać zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości 832×624. Wykorzystuje obiektyw Konica Minolta z 10-krotnym zoomem optycznym. Pod względem funkcji system przeciwwstrząsowy JVC GZ-MG750 przyjmuje A.I.S. Optyczna technologia przeciwwstrząsowa. To jeszcze bardziej rozszerza zakres oryginalnego obrazu przeciwwstrząsowego. Zapobiega wibracjom podczas fotografowania i utrzymuje stabilność obrazu. Współpracuje z obiektywem Konica Minolta i funkcją fotografowania ultranisko fotometrycznego. W ciemnym otoczeniu może robić wysokiej jakości obrazy. Kamera z dyskiem twardym JVC MG750 ma dobrą jakość obrazu. Twardy dysk o pojemności 80 GB może zaspokoić potrzeby długotrwałego nagrywania wideo. Kompaktowy korpus jest wygodny do przeprowadzenia.

Samsung Digital Camera C20 ma obiektyw z 10-krotnym zoomem optycznym. Wykorzystuje światłoczuły element CCD 1/6 cala, z efektywnym pikselem 680 000. Posiada trzy kolory topów. Są czerwone, niebieskie i czarne. Jednocześnie ma wbudowane oprogramowanie i projekt sterownika. Może udostępniać przechwycone pliki obrazów na dowolnym komputerze. Posiada funkcję fotografowania interwałowego. Samsung C20 ma unikalną konstrukcję obiektywu unoszącego się do 25 stopni. Może wygodniej trzymać nadgarstek podczas strzelania. Jego małe i modne ciało to jedna z jego głównych cech.

Powyższe polecane modele są przedstawicielami kilku produktów o niższej cenie i znakomitych parametrach. Wiele osób uważa, że ​​kupowanie serii z wyższej półki może trwać bardzo długo. Ale żywotność cyfrowych produktów elektronicznych jest stosunkowo krótka. Co więcej, tempo innowacji i wymiany produktów elektronicznych jest dość szybkie, więc obecnie potrzebny jest najwłaściwszy wybór.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *