Strona główna

Technologia

Samsung zaskakuje aktualizacją dla telefonów komórkowych, które mają już 5 lat. Wsparcie dla obu smartfonów już dawno zostało przerwane.

Wydany w 2015 roku Samsung Galaxy Note 5 i seria Galaxy S6 niespodziewanie otrzymują aktualizację.

Dystrybucja aktualizacji rozpoczyna się w Korei Południowej, a niemieccy użytkownicy powinni mieć możliwość zainstalowania oprogramowania w nadchodzących tygodniach.

Wsparcie dla Galaxy Note 5 i serii Galaxy S6 oficjalnie zakończyło się dwa lata temu. Teraz Samsung zaskakuje kolejną aktualizacją dla starych urządzeń. Wdrażanie rozpoczyna się w Korei Południowej i powinno nastąpić za kilka dni lub tygodni w tym kraju, jak donosi blog SamMobile.

Które telefony i tablety Samsung otrzymują regularne aktualizacje Androida i łatki bezpieczeństwa oraz jak długo potrwa, zanim będą dostępne? Nasz harmonogram aktualizacji Androida wyjaśnia najważniejsze pytania.

Podstawowa wersja smartfonów dla Androida pozostaje Androidem 7 Nougat. Wszystkie urządzenia nadal mają zainstalowaną poprawkę bezpieczeństwa z września 2018 roku. To nie zostanie zwiększone, według Samsunga bezpieczeństwo powinno zostać jeszcze poprawione. Ostatnio Samsung zaktualizował także 5-letni tablet.

Możesz sprawdzić, które inne urządzenia Samsung otrzymają aktualizację w naszym harmonogramie aktualizacji Androida dla tabletów i smartfonów Samsung.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *