Strona główna

Technologia

Huawei P50 może być ostatnim telefonem wyprodukowanym we współpracy z Leicą. Producent aparatu znalazł już nowego partnera.

Huawei P50 może być ostatnim smartfonem ze współpracy z Leicą.

Producent z Wetzlar i Sharp ogłosił dziś długoterminowe partnerstwo technologiczne.

Sharp Aquos R6 będzie początkowo dostępny tylko w Japonii.

Fani smartfonów Huawei mogą w przyszłości zrezygnować z aparatu Leica. Producent produktów optycznych firmy Wetzlar ogłosił długoletnią współpracę z japońskim producentem elektroniki Sharp. To podsyca plotki, że zakończy się partnerstwo z Huawei.

Nadchodzący Huawei P50 może zatem być na razie ostatnim smartfonem z aparatem Leica. Współpraca między dwoma producentami istnieje od 2016 roku i rozpoczęła się od Huawei P9. Jednak ze względu na amerykańskie embargo handlowe Huawei coraz bardziej traci udział w rynku na całym świecie.

W tym miejscu znajdziesz tweeta, który uzupełnia artykuł. Możesz go wyświetlić jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przesyłanie danych osobowych do platform stron trzecich. Więcej na ten temat w naszej polityce prywatności.

Koniec współpracy nie jest jeszcze przesądzony, przeciek Huawei Teme również uważa, że ​​możliwe jest, aby Leica, podobnie jak Zeiss, współpracowała równolegle z kilkoma producentami.

Sharp Aquos R6 z 1-calowym czujnikiem

Wraz z Sharp Aquos R6 jest już pierwszy telefon komórkowy Sharp z aparatem Leica. Jest szczególnie imponujący dzięki ogromnemu 1-calowemu czujnikowi.

Nadal nie jest jasne, czy Aquos R6 zostanie wydany na całym świecie. Na razie w Japonii jest tylko jedna czerwcowa wersja. Wspólne ogłoszenie przez Sharp i Leica w każdym razie zakończy wyłączne partnerstwo z Huawei.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *