Strona główna

Mobilność

Dział eBike firmy Bosch będzie również reprezentowany na targach CES w Las Vegas. W tym kontekście Bosch zapowiada nową wersję znanego wyświetlacza Nyon. Komputer rowerowy ze zintegrowanym GPS i połączonymi funkcjami ma pojawić się w 2020 roku.

Do wiosny i rozpoczęcia sezonu e-rowerów 2020 pozostało jeszcze trochę czasu, ale jest już pierwsza e-rowerowa nowość, która się wypłukała. Na targach CES w Las Vegas niemiecka firma nie tylko prezentuje tę dość pomysłową osłonę przeciwsłoneczną do samochodów. Dział e-rowerów zapowiada – co prawda nieco mglisto – następcę popularnego licznika rowerowego Nyon.

W połączeniu z portalem internetowym i aplikacją na smartfony firma Bosch eBike Systems wdrożyła w 2014 r. Nyon, pierwszy w pełni sieciowy ekosystem w branży rowerowej. Komputer pokładowy typu „wszystko w jednym” łączy sterowanie eBike, system nawigacji i trener fitness w jednym urządzeniu. Podczas targów CES krótki zwiastun zapewni odwiedzającym pierwszą, ekskluzywną zapowiedź nowego komputera pokładowego Nyon, który będzie dostępny od lata 2020 roku.

Problem: Bosch eBike Systems nie udostępnia obecnie tego filmu przedstawicielom prasy. Zakładamy jednak, że stanie się to wkrótce i że możemy uzupełnić ten artykuł o zdjęcia i dalsze informacje.

Oprócz Nyona istnieją inne rozwiązania komputerowe firmy Bosch z Purion, Intuvia, kioskiem i Cobi SmartphoneHub. Wielkoformatowy Nyon zapewnia największy wyświetlacz i większość informacji o trasie, spalonych kaloriach i nie tylko. Więcej informacji na temat CES można znaleźć tutaj na netzwelt.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *