Strona główna

Smartfon

Badacze rynku Trendforce zakładają, że cena iPhone'a 13 będzie na poziomie iPhone'a 12 i że Apple ponownie wprowadzi na rynek cztery modele.

Firma badawcza Trendforce opublikowała prognozy dla iPhone'a 13.

Cztery modele powinny być mocno oparte na generacji iPhone'a 12 i pojawić się we wrześniu.

Nie powinno być wzrostu cen.

Według Trendforce iPhone 13 pojawi się w czterech wersjach i pozostanie stabilny cenowo. Oznaczałoby to, że cena iPhone'a 13 Mini w Niemczech powinna wynosić 799 euro, iPhone'a 13 899 euro, iPhone'a 13 Pro 1149 euro, a iPhone'a 13 Pro Max 1249 euro.

Kilka zmian w pokoleniu się zmienia

Podobnie jak wielu innych wtajemniczonych i analityków, obserwatorzy rynku Trendforce zakładają, że nowy iPhone będzie różnił się jedynie szczegółami od iPhone’a 12. generacji.

Na przykład górna szczelina w ekranie, tzw. notch, nie powinna zniknąć, a jedynie nieco się zmniejszyć. Apple może zatem wprowadzić nową generację iPhone’a pod nazwą iPhone 12s.

iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro (Max) i iPhone SE są również dostępne w Apple Store. Które jest najlepsze? A może warto czekać na iPhone’a 13?

Trendforce oczekuje na terminowe wydanie. Z jednej strony, na najsilniejszych rynkach sprzedaży nowych modeli Apple'a, czyli w Europie i USA, powoli rozluźniałyby się ograniczenia pandemii. Ponadto Apple korzysta z podupadłego wolumenu produkcji Huawei.

Wszystko wskazuje więc na to, że iPhone 13 ukaże się jesienią i nie będzie kosztował więcej niż jego poprzednik. Wszystko, co naszym zdaniem wiemy o technologii i konstrukcji iPhone'a 13, można znaleźć w powiązanym artykule przeglądowym.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *