Strona główna

Smartfon

CAT S61 niedawno pokazał, jak zagmatwana może być sytuacja z aktualizacją w przypadku telefonów z Androidem. Po prawie dwóch latach producent w Niemczech udostępnia aktualizację do Androida 9, która została wydana w 2018 roku. Jednak dla wielu użytkowników instalacja początkowo nie powiodła się z powodu niewłaściwej karty SIM.

Wielu użytkowników już w to nie wierzyło, ale Bullitt Group dotrzymała obietnicy i wydała aktualizację Androida 9 dla CAT S61. Aktualizacja jest dostępna w Wielkiej Brytanii od października 2019 r., ale według wątku na forum pomocy Androida aktualizacja dotarła do pierwszych niemieckich użytkowników dopiero w lutym 2020 r. – prawie dwa lata po premierze Androida 9.

CAT oferuje nie tylko maszyny budowlane, ale także smartfony z systemem Android. Dla jakich urządzeń aktualizacja jest dostępna lub planowana i jak długo trzeba na nią czekać, dowiesz się tutaj na netzwelt.

Ale niektórzy użytkownicy musieli czekać na aktualizację jeszcze dłużej! Na przykład użytkownicy z kartą SIM Telekom w urządzeniu mogą zainstalować aktualizację dopiero od końca kwietnia. Zwariowany! Wcześniej instalacja działała, jeśli usunąłeś kartę SIM Telekom i na krótko włożyłeś kartę SIM innego użytkownika.

Problemy z kamerą termowizyjną

Aktualizacja o około 1,1 gigabajta zawiera wiele nowych funkcji. Jednak publikacja nie wszystkich cieszy. Po aktualizacji do Androida 9 wydaje się, że niektórzy użytkownicy mają problemy z kamerą termowizyjną FLIR. Temperatura nie powinna już być poprawnie wyświetlana. W poniższym filmie możesz zobaczyć, jak można naprawić błąd według producenta.

W tym miejscu możesz znaleźć wideo z Youtube, które uzupełnia artykuł. Możesz to wyświetlić jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przesyłanie danych osobowych do platform stron trzecich. Więcej na ten temat w naszej polityce prywatności.

To się zmienia wraz z Androidem 9

Przy Androidzie 9 Google wyraźnie stawia na sztuczną inteligencję. Jeśli podłączysz słuchawki do smartfona, zostaniesz automatycznie zasugerowany, aby kontynuować odtwarzanie ostatnio słuchanej listy odtwarzania. Jeśli jesteś w drodze do pracy, otrzymasz propozycję skorzystania z aplikacji nawigacyjnej w miejscu pracy. Po przybyciu do pracy powinny być wyświetlane przypomnienia o spotkaniach lub kontaktach od współpracowników, aby szybciej uzyskać do nich dostęp.

Operacja również została uproszczona. Za pomocą gestów przesuwania możesz przełączać się między aplikacjami lub powracać do ekranu głównego. W systemie Android 9 możesz wyświetlić ocenę, z których aplikacji korzystasz najdłużej lub jak często sprawdzasz swój telefon komórkowy w ciągu dnia. Pokazuje również liczbę otrzymanych powiadomień. Możesz ustawić czas, przez jaki możesz korzystać z danej aplikacji dziennie. Jeśli ten czas zostanie wykorzystany, program zostanie wstrzymany na resztę dnia.

Możesz rozpocząć pobieranie aktualizacji, klikając powiadomienie lub postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami dotyczącymi ręcznej instalacji aktualizacji Androida.

Każdy smartfon jest stale aktualizowany aktualizacjami. W naszych instrukcjach pokażemy, jak sprawdzić wersję Androida pod kątem aktualizacji i zainstalować nową wersję.

Nasz harmonogram aktualizacji Androida dla urządzeń CAT zawiera przegląd dostępnych aktualizacji Androida dla poszczególnych smartfonów CAT.

Aktualizacja Androida jest dostępna dla ...

Aktualizacja do Androida 9 jest dostępna dla CAT S61.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *