Strona główna

mobilny

Najnowszy telefon komórkowy CAT nie ma wbudowanej kamery termowizyjnej, kosztuje tylko 109 euro i bez zarzutu przetrwa nawet upadki na twardy beton. CAT B35 Smart 4G „antysmartfonowy” obsługuje sieci LTE, a dzięki Kai OS możesz nawet instalować aplikacje takie jak Facebook czy Twitter.

Nawet na świecie, poza topowymi smartfonami, perełki można znaleźć raz za razem. Na przykład, jeśli szukasz wytrzymałego zewnętrznego telefonu komórkowego z długim czasem pracy na baterii i możesz obejść się bez dużego wyświetlacza, być może powinieneś przyjrzeć się bliżej nowemu produktowi CAT firmy Bullit Mobile.

Ekran ma co najmniej 2,4 cala i oferuje rozdzielczość QVGA. Jest on jednak obsługiwany głównie za pomocą dużego, czterokierunkowego przycisku sterującego. Praktyczne: jeśli w tym miejscu naciśniesz dłużej klawisz w górę, zapali się latarka z tyłu. Możesz więc aktywować światło pomocnicze bez konieczności odblokowywania telefonu. Kolejny przycisk obok pokazuje, że CAT B35 oferuje najnowocześniejszą technologię. Długie naciśnięcie środkowego przycisku aktywuje Asystenta Google.

Według producenta bateria o pojemności 2300 mAh powinna zapewnić czas rozmów do dwunastu godzin lub czas czuwania do 30 dni. Oczywiście kompaktowy telefon komórkowy jest wodoodporny (IP68). Można go zanurzyć pod wodą na 35 minut i powinien wytrzymać nawet upadek z wysokości 1,8 metra na betonową podłogę. Większość nowoczesnych smartfonów może się z tego trochę nauczyć.

Szukasz solidnego smartfona? Netzwelt przetestował dla Ciebie zewnętrzne telefony komórkowe i pokazuje, na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Inne funkcje telefonu z funkcją telefonu to wbudowane radio FM, 2-megapikselowy aparat, GPS i Bluetooth 4.1. Kai OS oparty na FireFox OS służy jako system operacyjny. Dzięki temu aplikacje takie jak Facebook czy Twitter można zainstalować później.

Kup Cat B35 Smart 4G: cena i dostępność

Telefon z funkcją Cat będzie dostępny w sklepach od października w cenie 109 euro.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *