Strona główna

Mobilność

Film z bazy Holloman Air Force Base w Nowym Meksyku, pokazujący imponującą próbę, został opublikowany na YouTube. Pojazd szynowy osiąga 8,6 Macha - ponad 10 000 km/h. Obiekt nie może zostać rozpoznany na filmie nawet w zwolnionym tempie.

Słychać elektryczny szum, potem staje się jaskrawe światło, a ułamek sekundy później całe podekscytowanie się kończy. Zbliżający się obiekt jest po prostu zbyt szybki, aby ludzkie oko mogło go zobaczyć.

Włącz dźwięk!

Nie pomaga to, że Air Force Test Center, które opublikowało klip na YouTube, najpierw odtworzyło wideo z normalną, a następnie ze zmniejszoną prędkością. Wynik pozostaje ten sam - nie widzimy, jaki obiekt się zbliża, jest prawie niewidoczny ze względu na prędkość. Zdecydowanie powinieneś włączyć dźwięk podczas oglądania wideo.

W tym miejscu możesz znaleźć wideo z Youtube, które uzupełnia artykuł. Możesz to wyświetlić jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przesyłanie danych osobowych do platform stron trzecich. Więcej na ten temat w naszej polityce prywatności.

Nie ma zbyt wielu informacji o filmie. W przeszłości baza sił powietrznych Holloman służyła niemieckim siłom powietrznym jako centrum szkolenia lotniczego. Ponadto kręcono tam kilka scen z serii filmów Transformers. Jest całkiem możliwe, że U.A. Siły Powietrzne użyły sań jako aparatu eksperymentalnego do testowania reakcji materiałów i przedmiotów na duże prędkości i przyspieszenie.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *