Strona główna

Apple zaprezentuje maskę koronową, Tesla zaprezentuje się VW, a my przedstawimy Wam nowe logo Netzwelt i prawdopodobnie najbardziej rażący dom mobilny na świecie. Twoje najlepsze artykuły tygodnia.

Wiesz dokładnie, dlaczego tak bardzo kochasz ten biuletyn. Bo tak ładnie pachnie nowym towarem. Hmmmm. A gdzie jeszcze dowiedziałbyś się w tym samym czasie, jak można zhakować testy ciążowe i jak stylowo wysiąść z kampera za 1,5 miliona euro? A potem te płaskie żarty! Niepoczytalność. Przeżuwając maskę ze sklepu Apple Store, pozdrawiam w imieniu całego zespołu – Michael, który na końcu tego listu ma dla Ciebie świetną wiadomość.

Widzisz formularz artykułu naszego cotygodniowego biuletynu "Hallo netzwelt". Jeśli od teraz nie chcesz przegapić żadnych nowości, zapisz się do newslettera. Wystarczy kliknąć przycisk na końcu tego artykułu.

Widziałeś to? Elon Musk odbył przelotną wizytę w Volkswagenie. Niespodzianka numer 1: Aby odwiedzić VW, musisz wylądować w Brunszwiku, a nie w Wolfsburgu. Następnie dyrektor generalny Tesli wybrał się na okrążenie nowym VW ID.3 razem z dyrektorem generalnym Herbertem Diessem i był, no cóż, raczej umiarkowanie entuzjastyczny. Czuje się, jakby olśniewający przedsiębiorca zredukował cały samochód do wartości przyspieszenia i wybranych systemów wspomagania. Zgodnie z mottem: jak teraz, bez autopilota?

Najpierw VW ID.3, potem VW ID.4: dyrektor generalny Tesli Elon Musk odbył ciekawą jazdę próbną razem z dyrektorem generalnym VW Herbertem Diessem.

W Niemczech mówimy ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu

Można się podzielić co do człowieka, który nazywa swojego syna Kopiuj i Wklej (tak zawsze go nazywam. W rzeczywistości nazywa się X Æ A-Xii). Ale jego punkt widzenia jest często również odświeżający i prowadzi do spektakularnych produktów. Załóżmy je też, okulary do piżma.

Jak teraz, test ciążowy bez Zagłady?

Chociaż jest stale otoczony przez zaawansowane technologie, autorka biuletynu nigdy nie była w ciąży. Ale kiedyś tam… bzdury, to było tylko piwo.

Mogę jednak postawić się w sytuacji, w której będę uważnie przyglądać się paskowi testowemu, na którym prezentowane są szczęśliwe lub katastrofalne wiadomości, w zależności od okoliczności życiowych.

Użytkownik Twittera „Foon” wnosi dodatkową zabawę do gry „Czy jestem w ciąży, czy nie”. Zhakował taki test! Nie po to, żeby zniszczyć swoją dziewczynę lub żonę, nie, z powodów, które są dla nas o wiele bardziej oczywiste. Bo teraz Doom i Skyrim działają na miniwyświetlaczu. Musisz zobaczyć.

Jak teraz, fotel do gier?

Po co siedzieć w fotelu do gier z trzema zmotoryzowanymi 27-calowymi monitorami, skoro można kupić symulator Formuły 1 od Cranfield.

Pomiędzy wspomnianym powyżej Acer Predator Thronos, który kosztuje około 10 000 euro, istnieje nie tylko różnica w cenie ponad 130 000 euro, ale także wiele zaawansowanych technicznie detali. Symulator Formuły 1 firmy Cranfield to marzenie każdego pokoju zabaw.

Po co jeździć kamperem, skoro dostępny jest Vario Perfect 1200 Platinum?

Tył tego wymarzonego kampera z trzema wysuwanymi i pneumatycznie zamykanymi wykuszami jest w rzeczywistości dostosowany do Mercedesa-Benz AMG GT. Ale maniacy tacy jak my mogą oczywiście wyobrazić sobie parkowanie tam symulatora Cranfield Formuły 1. A ponieważ jest taki szalony, wciąż przyczepiamy tę przyczepę.

Wnętrze Über-Womo prezentowanego na Caravan Salon w Düsseldorfie jest tak przewiewne, że można się zgubić. Widziałeś Torbena? Nie, nie przez tygodnie. Przyjrzyj się bliżej pojazdowi, ale nie zgub się.

Prezentacja: Vario Perfect 1200 Platinum

Dzięki długości pojazdu 12 metrów, wnętrze ... (źródło: Variomobil) [pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 1/13

... Vario Perfect 1200 Platinum ... (Źródło: Variomobil) [Pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 2/13

…ogromna ilość miejsca. Dzieci mogą ... (Źródło: Variomobil) [Pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 3/13

... szaleją w "przedpokoju", podczas gdy właściciele ... (źródło: Variomobil) [pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 4/13

... może wycofać się do różnych innych pomieszczeń lub ... (źródło: Variomobil) [pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 5/13

... jeździsz samochodem sportowym. Nie trzeba dodawać, że parkuje nie przed, ale w luksusowym pojeździe. Tymczasem... (Źródło: Variomobil) [Pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 6/13

... dzieci dbają o naczynia. Szybko zrobione dzięki zmywarce. Również ... (Źródło: Variomobil) [Pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 7/13

... ekspres do kawy, choć produkt standardowy, jest włączony ... (źródło: Variomobil) [pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 8/13

... deska ta niezwykła.. (Źródło: Variomobil) [Pokaż z jednej strony | Pokaż jako historię] Zdjęcie 9/13

... luksusowe pojazdy. Cena ... (Źródło: Variomobil) [pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 10/13

... zaczyna się od ponad 800 000 euro. Czarna wstążka z prawdziwego szkła, którą widać na zdjęciu... (źródło: Variomobil) [pokaż z jednej strony | Pokaż jako historię] Zdjęcie 11/13

... bije z dopłatą 23 000 euro ... (źródło: Variomobil) [pokaż na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 12/13

...zarezerwować. Możliwe są różne plany pięter, a także nietypowe życzenia specjalne. (Źródło: Variomobil) [Wyświetl na jednej stronie | Pokaż jako historię] Zdjęcie 13/13

Być może podzielisz się teraz wizją, którą mieliśmy, gdy w piątek jedliśmy pizzę w redakcji: rano z tego 1,5 miliona pojazdów w podkoszulku i bokserkach na biwaku w górach Harz, podciągając nos i trzymając puszka piwa wyjdź upieczona do rundy. To byłoby coś. Co powiesz kochanie Nie, nie jesteś w ciąży. To jest zguba Torbena. Gdzie w ogóle jest Torben?

Chciałbym, żeby Apple robiło maski

Wielu geeków nie tylko podnosi nosy i włamuje się do testów ciążowych, ale także myli koszulkę z maską ochronną. A ilekroć chodzi o proste wyjaśnienie skomplikowanego problemu, Apple faktycznie wchodzi w grę. Niezrozumiałe jest, dlaczego wynalazca iPhone'a nie opracował jeszcze własnej ochrony ust i nosa.

Do teraz. Ponieważ te same dziewczęta i chłopcy, którzy zwykle projektują iPady i iPhone'y, zaczęli teraz myśleć o działającej ochronie przed koroną wielokrotnego użytku. Dowiedz się więcej tutaj.

Jak teraz, były to najważniejsze artykuły tygodnia?

Widzę, że przyswoiłeś sobie habitus Elona Muska. Po co wybierać kilka historii, skoro cały tydzień był pełen najważniejszych wydarzeń? Oto więcej historii, które bardzo was zainteresowały w tym tygodniu.

„Star Trek” istnieje od lat 60. XX wieku. Mając 13 filmów i prawie tyle samo seriali, łatwo się pogubić. To jest właściwa kolejność!

Bugkart sprawia, że ​​serca fanów Beetle biją szybciej. Gokart składa się między innymi z błotnika pierwszego Volkswagena.

Wszyscy główni producenci zaprezentują nową generację telewizorów na targach IFA 2020 w Berlinie. Pokażemy Ci najlepsze nowe telewizory i trendy jutra.

Czy telefony Samsung będą wkrótce przezroczyste? Patent pokazuje teraz, że południowokoreański producent pracuje nad telefonem komórkowym z przezroczystym wyświetlaczem.

16-letnia Chloe Chambers ustanowiła nowy rekord świata w slalomie w Porsche 718 Spyder. Zobacz wideo tutaj.

Mapy Google nie tylko bezpiecznie prowadzą nas z punktu A do punktu B, ale także rozdzielają pary małżeńskie. W Peru mężczyzna złożył pozew o rozwód po odkryciu w Street View.

Sezon 2 „The Mandalorian” czasami musi obejść się bez głównego aktora, Pedro Pascala po kłótni o jego hełm. Netzwelt posiada wszystkie informacje.

Chciałeś zamówić Xbox Series X/S w przedsprzedaży, ale to po prostu nie zadziałało? Powiemy Ci, gdzie możesz kupić konsole.

Jak teraz, sześć lat ten sam projekt strony internetowej?

Jest prawidłowe. Najwyższy czas na coś nowego. Raz po raz zwracaliśmy uwagę na fakt, że w tym biuletynie pracujemy nad nowym projektem strony internetowej. To teraz nabiera tempa.

Nie chcemy jeszcze komunikować konkretnej daty, kiedy pstrykniemy przełącznikiem, a świat sieci zabłyśnie w zupełnie nowym świetle. Ale przedstawiliśmy Ci nasze nowe logo firmy na naszych kanałach społecznościowych. Spotkało się to z podzieloną odpowiedzią z Państwa strony.

W jaki sposób czytelnicy biuletynów lubią nasze trójwymiarowe „N”? Zachęcamy do napisania nam swojej opinii na adres newsletter@netzwelt.de.

Po co żartować, kiedy są płaskie żarty?

Hasło do Wi-Fi Forresta Gumpa? 1Forrest1 W tym momencie w Netzwelt jest jeszcze więcej płaskich żartów.

Zespół Netzwelt życzy fantastycznego weekendu. Pozostań wobec nas wierny, ale przede wszystkim zdrowy i w dobrym nastroju. A ktokolwiek znajdzie Torbena, może go zatrzymać. Mały łobuz i tak zdenerwował wszystkich na kempingu. Najpóźniej do przyszłego tygodnia!

Czy podoba Ci się ten specjalny biuletyn? Następnie poleć go innym!

Twoi znajomi śmieją się z siebie płaskimi żartami i interesują się najnowszymi tematami ze świata technologii? Następnie prześlij ten biuletyn, klikając poniższy link. Czy masz jakieś uwagi do tego newslettera lub po prostu chcesz pozbyć się swojej opinii, napisz do nas na newsletter@netzwelt.de

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *