Bezpłatna karta SIM: tutaj możesz otrzymać darmową kartę SIM do swojego smartfona

Strona główna

Smartfon

Jeśli nie chcesz płacić umowy lub podstawowej opłaty za kartę SIM, powinieneś jak najszybciej przeczytać dalej. Netzwelt informuje poniżej, u których dostawców możesz bezpłatnie zamówić kartę SIM.

Istnieje wiele powodów przemawiających za darmową kartą SIM: Dzięki bezpłatnej karcie SIM możesz łatwo przetestować jakość sieci w swojej lokalizacji bez wydawania pieniędzy. Możesz też wyposażyć urządzenie w kartę SIM, której nie używasz tak często - na przykład telefon alarmowy.

Twój wolumen danych został wyczerpany, a zmiana rezerwacji jest dla Ciebie za droga? Nie ma problemu. Pokażemy Ci, jak obecnie możesz bezpłatnie zabezpieczyć dodatkową ilość danych.

Poniżej przedstawiamy przegląd aktualnych ofert bezpłatnych kart SIM różnych dostawców.

Bilet bezpłatny O2

Operator telefonii komórkowej w Monachium Telefónica Germany korzysta z „O2 Free Card”, aby przyciągnąć nowych klientów. Bezpłatną kartę SIM można zamówić na stronie internetowej operatora. Wysyłka jest bezpłatna. Jeśli nie zarezerwujesz taryfy prepaid, musisz zapłacić 9 centów za SMS-a lub minutę rozmowy. 30 megabajtów kosztuje 99 centów dziennie. Bezpłatna karta O2 jest również aktywowana do roamingu w innych krajach UE.

klub sieciowy

Spółka zależna O2 „Netzclub” oferuje również bezpłatną kartę SIM. Ale musisz zadowolić się reklamami za pośrednictwem poczty e-mail i SMS-ów w taryfie „Sponsorowane Surfowanie-Basic”. Warunki taryfy zmieniły się w międzyczasie od momentu wprowadzenia na rynek w 2010 roku. W zamian operator przekazał darmowy kontyngent na mobilny Internet. Klient otrzymuje obecnie maksymalnie 30 komunikatów reklamowych i w tym celu ilość danych 100 megabajtów.

Vodafone

Operator sieci z Düsseldorfu, Vodafone, oferuje również bezpłatną przedpłaconą kartę SIM o nazwie „CallYa Freikarte”. W taryfie „Rozmowa i SMS” płacisz tylko 9 centów za minutę lub wiadomość. W razie potrzeby możesz zarezerwować opcję danych.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *