Beryl Laserlight: zielone światło laserowe dla Batmanów i Twojego roweru

Strona główna

Mobilność

Dzięki tej laserowej lampie rowerowej powinieneś skupić całą swoją uwagę na sobie. Beryl Laserlight nie tylko oświetla drogę za pomocą białych diod LED, ale także wyświetla zielony symbol roweru na asfalcie, jeśli chcesz. To powinno znacznie zwiększyć bezpieczeństwo.

Każdy, kto przypnie tę lampę do kierownicy roweru, z pewnością przyciągnie uwagę innych użytkowników drogi. Ponieważ tak zwane światło laserowe firmy Beryl to nie tylko lampa LED, która dzięki strumieniowi świetlnemu 300 lumenów nadaje się nawet jako światło do jazdy dziennej. Prawdziwa atrakcja kryje się za drugim kluczem. Naciśnij go, a zielony symbol roweru wyświetlony na ulicy przez laser pojawi się przed tobą w odległości sześciu metrów.

Producent spodziewa się mniejszej liczby wypadków, zwłaszcza o zmierzchu, w nocy czy w martwym polu pojazdów. Biorąc to pod uwagę, Beryl Laserlight jest wodoodporną aluminiową lampą, ale za około 130 USD nie jest dokładnie tania.

W tym miejscu możesz znaleźć wideo z Youtube, które uzupełnia artykuł. Możesz to wyświetlić jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przesyłanie danych osobowych do platform stron trzecich. Więcej na ten temat w naszej polityce prywatności.

Według Beryla pojemność wewnętrznego akumulatora wystarcza na trzynaście godzin pracy. Jeśli poziom naładowania baterii zbliża się do końca, tryb awaryjny zabierze Cię do domu. Ta czterogodzinna awaryjna praca lampy działa nawet wtedy, gdy bateria ma tylko pięć procent pozostałej pojemności.

Jest wygodnie ładowany przez port USB. Istnieją dwa tryby pracy, w tym tryb lampy błyskowej. Więcej informacji o rowerach i e-rowerach znajdziesz tutaj na netzwelt.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *