Strona główna

Mobilność

MyStromer ze Szwajcarii ogłasza nową edycję Stromer ST1. Niemal kultowy S-Pedelec jest jednym z pionierów e-rowerów i obsługuje do 45 km/h. Edycję premierową można kupić w jasnożółtym kolorze z dużą baterią w Niemczech od sierpnia 2019 roku.

W 2011 roku jazda na e-rowerze była kolejnym numerem. Ponieważ na ulicach i ścieżkach rowerowych nie było jeszcze tak wielu modeli, można było być pewnym ciekawskich spojrzeń. A każdy, kto widział wtedy szeroko uśmiechniętego kierowcę bez wysiłku pedałującego pod stromą górę z prędkością 45 km / h, mógł być pewien: jest Stromer ST1 S-Pedelc. Właśnie ten model wskrzesza teraz szwajcarski producent myStromer.

Nowa edycja nosi również nazwę Stromer ST1 (wersja startowa), a myStromer nazywa ją S-Pedelecem klasy podstawowej. Nie bez powodu - w końcu istnieją drożsi konkurenci w domu z ST5, ST3, ST2 i jeszcze młodym ST1 X.

Wyraźną atrakcją nowego ST1 powinien być potężny silnik na tylne koła (Stromer Cyro Drive II) o mocy 670 watów i maksymalnym momencie obrotowym 35 Nm. Ponieważ, podobnie jak jego poprzednik, jest to S-Pedelec, wspomaganie pedałowania jest zapewnione do maksymalnej prędkości 45 km / h. Należy jednak pamiętać, że nie wolno jeździć na S-Pedelec wszędzie tam, gdzie można poruszać się z Pedelecem.

Odblokuj baterię przez Bluetooth

Wersja Launch Edition (LE), dostępna od lipca, ma baterię o pojemności 618 watogodzin. Według producenta umożliwia to zasięg około 120 kilometrów. Normalna wersja ST1, która będzie dostępna później, będzie wyposażona w mniejszą baterię (500 watogodzin). Za dodatkową opłatą możesz również ulepszyć swój asortyment tutaj.

W obu przypadkach możesz wyjąć akumulator ze stelaża, np. aby naładować go w gnieździe. W razie potrzeby odblokowanie z ramki można wykonać nawet za pomocą aplikacji przez Bluetooth. Narzędzia nie są wtedy potrzebne. E-rower można również zablokować za pomocą aplikacji na smartfona (Smart Lock) i uzyskać dostęp do dostrojenia silnika. Podstawowymi funkcjami ST1 można również sterować za pomocą wyświetlacza wbudowanego w górną rurę.

Czy chcesz wreszcie jeździć na e-rowerze w 2021 roku? W tym przeglądzie przedstawiamy najlepsze innowacje różnych producentów.

Stromer ST1: cena i dostępność

Od lipca 2019 Stromer ST1 będzie początkowo dostępny w Szwajcarii w cenie 4590 euro. Wersja Launch Edition jest dostępna tylko w kolorze żółtym i ze sportową ramą. Od sierpnia 2019 r. Stromer ST1 można również kupić w wersji Launch Edition w Niemczech.

Od października 2019 Stromer ST1 będzie wreszcie dostępny w wersji normalnej z baterią 500 Wh oraz w wielu innych kolorach. Cena spada wtedy do 4290 euro. Na następnej stronie w naszych poradach dotyczących zakupu e-rowerów dowiesz się, na co zwrócić uwagę przy zakupie pedeleka.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *