Strona główna

Zakłócenia

Chcesz uruchomić Spotify, ale aplikacja natychmiast się zawiesza? Wtedy nie jesteś sam! Użytkownicy iPhone'ów na całym świecie zgłaszają obecnie awarie aplikacji. Oprócz Spotify dotyczy to również Pinteresta i Mario Kart Tour. Będziemy Cię informować na bieżąco.

Aktualizacja z 10 lipca 14:59: Najwyraźniej błąd został znaleziony i pomyślnie usunięty. Wszystkie aplikacje, takie jak Spotify, Pinterest i spółka, działają na naszych urządzeniach, więc powinny zacząć działać również na Tobie.

W południe 10 lipca najwyraźniej pojawiły się problemy z Apple. Użytkownicy z całego świata zgłaszają awarie aplikacji. Obecnie nie można już używać aplikacji i gier na telefony komórkowe, ale można je zamknąć natychmiast po uruchomieniu. Udało nam się zrozumieć problemy z aplikacjami mobilnymi Spotify, Pinterest i Mario Kart Tour.

W tym miejscu znajdziesz tweeta, który uzupełnia artykuł. Możesz go wyświetlić jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przesyłanie danych osobowych do platform stron trzecich. Więcej na ten temat w naszej polityce prywatności.

Zgodnie z licznymi doniesieniami na Twitterze, przyczyną awarii jest najwyraźniej błąd w Facebook SDK (Software Development Kit), który służy do rejestrowania nowych rejestracji użytkowników i zdarzeń w aplikacji. Odnośne aplikacje próbują nawiązać połączenie z Facebookiem po uruchomieniu i natychmiast kończą się błędem. Już gorączkowo pracujemy nad rozwiązaniem, niestety można tylko poczekać i zobaczyć.

Aktualna mapa usterek firmy Apple

Ta mapa incydentów została ostatnio zaktualizowana 11 sierpnia 2021 o 03:36. Bardziej aktualną wersję można znaleźć w naszym raporcie o awarii dla Apple. Tam staramy się – w miarę możliwości – pomóc Państwu w rozwiązaniu problemu.

Dotknięte miasta i regiony

Hamburg

Düsseldorf

Margiel

Najczęstsze zaburzenia

Zaloguj się (50%)

Strona internetowa (50%)

Raport o błędach z netzwelt.de

Nieustannie mierzymy dostępność serwerów i usług Apple i pokazujemy wszelkie problemy lub awarie. Tutaj znajdziesz aktualny stan błędu dla Apple, adresy wsparcia oraz raporty od producenta dotyczące tego problemu. Można tam również sprawdzić, czy zaburzenie jest problemem lokalnym, czy ponadregionalnym.

Zawsze możesz zobaczyć aktualne awarie i problemy w naszym raporcie o awariach. Tam wymieniamy dla Ciebie najważniejszych dostawców Internetu, dostawców sieci, gry online i usługi przesyłania strumieniowego. Możesz również skorzystać z naszego testu prędkości, aby sprawdzić, czy występuje problem z Twoją własną linią.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *