Strona główna

Serwis muzyczny online

W takich chwilach w domu może się szybko znudzić. Warto „wyłączyć” otoczenie słuchawkami i audiobookami. Z tej okazji Audible rozdaje wiele książek audio i nie potrzebujesz nawet subskrypcji!

Koronawirus straszy ludzi w domu, a firmy są obecnie szczególnie hojne. Niezależnie od tego, czy jest to większa ilość danych dla Twojej taryfy mobilnej, czy darmowe gry. Teraz dołącza do nich spółka zależna Amazon, Audible, udostępniając każdemu audiobooki bezpłatnie.

Kampania potrwa do 19 kwietnia, a w tym czasie masz dostęp do kompilacji wybranej przez Audible z niemal wszystkich kategorii: audiobooki dla dzieci, fantasy, science fiction, kryminały czy romanse. Według Amazona każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Ponadto nie musisz wykupywać żadnej subskrypcji Audible. Proste konto Amazon wystarczy, aby zalogować się do Audible.

Obecnie możesz bezpłatnie zabezpieczyć różne usługi przesyłania strumieniowego, książki audio lub gry. Dzięki tym działaniom blokada staje się nieco bardziej znośna.

Jeśli audiobooki nie odpowiadają Twojemu obszarowi zainteresowań, w specjalnym artykule podajemy wskazówki dotyczące wielu innych obecnie bezpłatnych aplikacji, gier i usług.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *