Asystent Google: nowy tryb gościa oferuje te funkcje

Strona główna

Asystent głosowy

Google nadał Asystentowi Google nową funkcję. W trybie gościa Twoja prywatność powinna być jeszcze lepiej chroniona.

Google nadał Asystentowi Google nową funkcję.

W trybie gościa nic, co mówisz o cyfrowym asystencie, nie jest zapisywane na Twoim koncie Google.

Twoje prywatne informacje, takie jak kontakty lub wpisy kalendarza, również pozostają ukryte.

Asystent głosowy Asystenta Google ma na celu ułatwienie Ci życia poprzez np. sterowanie komponentami inteligentnego domu za pomocą poleceń głosowych. Twoje informacje powinny być automatycznie prywatne i bezpieczne, ponieważ asystent cyfrowy nie zapisuje żadnych nagrań dźwiękowych. Teraz amerykańska firma Google dała Asystentowi Google kolejną funkcję.

Tryb gościa umożliwia gościom korzystanie ze wszystkich funkcji Asystenta Google. Jednak Twoje prywatne informacje, takie jak wpisy w kalendarzu, kontakty czy historia, pozostają ukryte, poinformował Google w komunikacie prasowym. Tryb gościa można aktywować po prostu za pomocą polecenia głosowego „Hej Google, włącz tryb gościa”.

Dzięki Asystentowi Google masz dostęp do inteligentnego asystenta głosowego na prawie każdym telefonie z Androidem. W naszych instrukcjach przedstawiamy najważniejsze polecenia sterowania głosowego. Ok google

Specjalny dźwięk i baner na wyświetlaczu informują, kiedy tryb gościa jest aktywny. W dowolnym momencie możesz też zapytać „Czy tryb gościa jest włączony?”. Nic, co powiesz do Asystenta Google, nie zostanie zapisane na Twoim koncie Google, gdy włączony jest tryb gościa.

Aby uzyskać więcej informacji, możesz powiedzieć „OK Google, powiedz mi więcej o trybie gościa” na inteligentnym głośniku. Nowa funkcja jest teraz dostępna w inteligentnych głośnikach i inteligentnych wyświetlaczach Google.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *