Strona główna

Technologia

Bardzo popularne są MacBook Air i MacBook Pro 13 z chipami Apple M1. Teraz istnieje perspektywa, kiedy można się spodziewać kolejnych modeli. Intel też nie wypada z gry.

Opracowany przez Apple chip M1 trafia na pierwsze strony gazet ze względu na jego wysoką wydajność.

Analityk Ming-Chi Kuo spodziewa się, że zupełnie nowe MacBooki z chipem M1 będą dostępne od 2021 roku.

Leaker L0vetodream chce wiedzieć, że pojawią się również nowe modele z chipami Intela.

Tak duże i znaczące, jak stopniowe odejście giganta chipowego Intela może być dla Apple – nie można odróżnić od dwóch dotychczas jedynych MacBooków, w których znajduje się superukład M1.

Czy wkrótce pojawi się nowy iMac z chipem Apple? Jedna koncepcja dowodzi, jak dobrze Pro Display XDR sprawdza się jako podstawa nowego komputera stacjonarnego firmy Apple.

MacBook Pro 13 i MacBook Air przypominają swoje siostrzane modele Intela, których jeszcze nie ma.

Tak nie pozostanie. Analityk Ming-Chi Kuo, znany z bardzo dobrych kontaktów w sieci, w jednej ze swoich tak zwanych notatek badawczych przedstawia prognozę, kiedy można się spodziewać nowych MacBooków M1.

Powinno być pod koniec 2021 r.

Według niego, MacBooków z Apple Silicon będzie więcej w drugiej połowie 2021 roku. Kuo obiecuje zupełnie nowy projekt obudowy. Pozostawia otwarte, które modele są rzeczywiście zaangażowane.

Dokładny analityk wcześniej wymienił MacBooka Pro 16 i MacBooka Pro z 14-calowym ekranem jako kandydatów na M1, które powinny pojawić się na rynku pod koniec 2021 roku.

Przeciek: Modele z procesorami Intel również otrzymają nowy wygląd

Znany przeciek L0vetodream również wypowiada się o nowych MacBookach. Zakłada też, że w drugiej połowie 2021 roku pojawią się nowe zaprojektowane Apple MacBooki.

W tym miejscu znajdziesz tweeta, który uzupełnia artykuł. Możesz go wyświetlić jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przesyłanie danych osobowych do platform stron trzecich. Więcej na ten temat w naszej polityce prywatności.

Ale nie jest to równoznaczne z nagłym końcem MacBooków Intela. W tym samym czasie, według informatora, pojawiły się również nowe modele z procesorami Intela.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *