Strona główna

Zeszyt

W eurazjatyckiej bazie danych rejestracyjnych pojawia się nowe urządzenie firmy Apple. Całkiem możliwe, że „A2289” jest następcą MacBooka Pro 13 z 14-calowym wyświetlaczem. MacBook Pro 14 może być również wyposażony w nową klawiaturę.

Pod koniec 2019 roku Apple miał w zanadrzu małą niespodziankę z MacBookiem Pro 16. Następca MacBooka Pro 15, którego już nie ma w programie, zwrócił uwagę w fazie plotek w bardzo podobny sposób, jak ewentualny następca MacBooka Pro 13. Ściśle mówiąc, nie jest jeszcze jasne, co dokładnie kryje się za oznaczeniem A2289.

Amerykański magazyn MacRumors odkrył nazwę kodową nowego produktu Apple w Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej (EEC). EEC to baza danych homologacji, w której producenci publikują swoje nadchodzące produkty pod nazwami kodowymi i muszą je krótko opisać, jeśli zamierzają je sprzedawać w krajach byłego Związku Radzieckiego.

Już dziś dowiedzieliśmy się, że A2289 to „przenośny komputer Mac z systemem operacyjnym macOS Catalina”. Ale nic więcej. Jednak koneserzy Apple szybko dodają jeden do jednego i odkrywają, że ...

Apple wypuścił nowego MacBooka Air w 2019 roku.

Apple wprowadziło na rynek nowego MacBooka Pro 16 w 2019 roku.

Apple pozostaje w tyle z MacBookiem Pro 13.

Większy ekran i nowa klawiatura

Wniosek jest więc oczywisty, że A2289 jest następcą MacBooka Pro 13. W trakcie odświeżenia Cupertino powinno skrócić krawędzie ekranu tak, aby znalazło się miejsce na 14-calowy wyświetlacz. Użytkownicy MacBooków mają też nadzieję, że nowy MacBook Pro 14 będzie miał taką samą klawiaturę, jak MacBook Pro 16, który już testowaliśmy. Tutaj Apple pożegnał się z klawiaturą motylkową, którą sam zaprojektował i zainstalował klawisze o znacznie dłuższym skoku.

Klawiatura o nazwie „Magic Keyboard” oparta na klawiaturach stacjonarnych powinna być również bardziej wytrzymała, ponieważ opiera się na wypróbowanym i przetestowanym mechanizmie nożycowym zamiast czułych przełączników motylkowych.

Nie ustalono jednak jeszcze, kiedy nowy produkt Apple zostanie wprowadzony na rynek i czym dokładnie będzie. Ostatnio wynalazca iPhone'a zaprezentował innowacje, takie jak AirPods Pro, bez powiązanej z nim myśli przewodniej, dość po cichu.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *