Strona główna

Technologia

Planujesz kupić nowy Apple MacBook? Następnie powinieneś mieć następujące informacje wewnętrzne na kuponie. Według analityka Ming-Chi Kuo, Apple wprowadzi w 2020 roku MacBooka Air i MacBooka Pro z nową klawiaturą. Następują radykalnie nowe MacBooki z nowym designem i własnymi procesorami Apple.

MacBook Pro 16 z „magiczną klawiaturą” to dopiero początek. Jak mówi znany analityk Ming-Chi Kuo, MacRumors, MacBook Pro i MacBook Air, również z klawiaturą Magic Keyboard, pojawią się w drugiej połowie 2020 roku. Kuo nie wspomina o żadnym rozmiarze ekranu w swojej „Notatce badawczej” skierowanej do inwestorów. Można jednak przypuszczać, że będzie to podejrzany MacBook Pro 14, następca obecnego MacBooka Pro 13.

Kiedy pojawią się nowe Apple MacBooki?

Kuo tylko niejasno mówi o „drugiej połowie 2020 roku”. Zakładamy, że Apple wprowadzi nowe laptopy w październiku. Odpowiadałoby to zwykłemu okresowi, w którym producent zaprezentował ostatnio modele MacBooka Pro. Jest mało prawdopodobne, że prezentacja odbędzie się razem z modelami iPhone'a 12 na wrześniowym przemówieniu.

Apple oferuje: iPhone, AirPods, Apple Watch i Co. w cenniku

iPad Pro mini 5 | 64 GB | Wi-Fi 369,00 € 449,00 € Oszczędzasz 80,00 € (17,82%)

Sonos Roam + Apple AirTag 199,95 € 214,00 € Oszczędzasz 14,05 € (6,57%)

Apple iPhone 12 Mini | 64 gigabajty pamięci 604,00 € 799,00 € Oszczędzasz 195,00 € (24,41%)

Apple iPhone 12 | 128 gigabajtów pamięci 719,00 € 949,00 € Oszczędzasz 230,00 € (24,24%)

iPhone, Apple Watch, AirPods i inne są obecnie dostępne w bardzo dobrych cenach. Pokażemy Ci najlepsze oferty Apple na pierwszy rzut oka. Zobacz wszystkie oferty

iPhone, Apple Watch, AirPods i inne są obecnie dostępne w bardzo dobrych cenach. Pokażemy Ci najlepsze oferty Apple na pierwszy rzut oka.

Całkowicie nowy projekt MacBooka i własne procesory Apple

Kuo twierdzi również, że Apple ma znacznie większe plany dotyczące swojej gamy MacBooków w szufladzie. W okresie od czwartego kwartału 2020 roku do najpóźniej wiosny 2021 roku pojawią się również całkowicie przeprojektowane modele MacBooków z procesorami ARM opracowane przez Apple. Kuo nie wskazuje jednak, które modele są zaangażowane. Milczy też o możliwych przekątnych ekranu.

Obecnie w kolejce jest wiele produktów Apple. Dotyczy to iPhone'a 9, nowych modeli iPada Pro, słuchawek i nie tylko. Nie jest jasne, jak koronawirus wpłynie na plany wydawnicze firmy.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *