Strona główna

Technologia

Dobra wiadomość dla fanów Apple. Parallels wyda również swoje popularne narzędzie Parallels Desktop dla nowych komputerów Mac z układem M1.

Parallels Desktop zapowiada nową wersję swojego oprogramowania.

Powinno to również działać na komputerach Mac z chipem M1.

Dzięki oprogramowaniu Parallels Desktop możesz przenieść wiele programów Windows na komputer Mac - w tym gry. Deweloper zapowiedział teraz, że popularne narzędzie wkrótce pojawi się również w wersji na komputery z nowym chipem M1 firmy Apple.

Dzięki Parallels Desktops uruchamiasz system Windows w środowisku wirtualnym na komputerze Mac. Dzięki temu możesz jednocześnie korzystać z zalet obu systemów operacyjnych.

Z drugiej strony poprzednia wersja programu Parallels Desktop może działać na nim tylko za pomocą maszyny wirtualnej. Komputery z chipem M1 wykorzystują architekturę ARM, dlatego mogą również uruchamiać aplikacje na iOS. Z drugiej strony starsze komputery Mac używają architektury x86, co oznacza, że ​​programy muszą zostać przepisane lub uruchomione na maszynie wirtualnej.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy pojawi się nowa wersja.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *