Apple: nowe modele iMaca w projekcie iPada Pro dla WWDC – modele 27-calowe są na wyczerpaniu

Strona główna

Technologia

22 czerwca rozpocznie się konferencja deweloperów Apple WWDC 2020. Według plotek, Apple zaprezentuje tam nowe modele iMaca, być może nawet w projekcie iPada Pro. W niektórych miejscach najwyraźniej występują już wąskie gardła w dostawach 27-calowych komputerów iMac.

Amerykański magazyn MacRumors donosi o czytelnikach, którzy zauważyli „podejrzane” czasy dostawy podczas zamawiania Apple iMac. W związku z tym przy zamówieniu często podaje się datę dostawy po 22 czerwca. To podsyca spekulacje, że Apple zaprezentuje nowe komputery iMac na konferencji deweloperów, która w tym roku odbywa się w formie czysto wirtualnej.

27-calowy model w niemieckim sklepie Apple Store z długim czasem dostawy

Niemiecki sklep Apple Store pokazuje również daty dostawy modeli iMac, które trwają kilka tygodni. Na przykład dla modelu podstawowego określony jest okres od 27 czerwca do 6 lipca. Zauważalne: problem dotyczy tylko 27-calowych wersji komputera wielofunkcyjnego. Apple ma 21,5-calowego iMaca gotowego do wysyłki w ciągu dwóch dni. Niezależnie od tego, czy te długie terminy dostaw rzeczywiście zwiastują zmianę modelu, jest całkowicie otwarte.

Apple oferuje: iPhone, AirPods, Apple Watch i Co. w cenniku

iPad Pro mini 5 | 64 GB | Wi-Fi 369,00 € 449,00 € Oszczędzasz 80,00 € (17,82%)

Sonos Roam + Apple AirTag 199,95 € 214,00 € Oszczędzasz 14,05 € (6,57%)

Apple iPhone 12 Mini | 64 gigabajty pamięci 604,00 € 799,00 € Oszczędzasz 195,00 € (24,41%)

Apple iPhone 12 | 128 gigabajtów pamięci 719,00 € 949,00 € Oszczędzasz 230,00 € (24,24%)

iPhone, Apple Watch, AirPods i inne są obecnie dostępne w bardzo dobrych cenach. Pokażemy Ci najlepsze oferty Apple na pierwszy rzut oka. Zobacz wszystkie oferty

iPhone, Apple Watch, AirPods i inne są obecnie dostępne w bardzo dobrych cenach. Pokażemy Ci najlepsze oferty Apple na pierwszy rzut oka.

Ostatnio pojawiły się liczne plotki o gruntownie zmienionych modelach iMaca, które Apple ma zaprezentować na WWDC 2020.

Na przykład, Leaker CoinX ogłosił odpowiednią aktualizację w marcu, która powinna pojawić się „wkrótce”.

W kwietniu dobrze poinformowany dziennikarz Bloomberga, Marc Gurman, poszedł w jego ślady, mówiąc również o fundamentalnej aktualizacji iMaca.

Również w kwietniu krążyły plotki o 23-calowym modelu podstawowym.

Najbardziej ekscytującą plotkę ostatnio wygłosił przeciek Sonny Dickson. W tweecie mówi o nowym iMacu zaprezentowanym na WWDC, który nawiązuje do języka projektowania iPada Pro, jest wyposażony w wąskie ramki, ma układ T2 i AMD Navi-GPU.

W tym miejscu znajdziesz tweeta, który uzupełnia artykuł. Możesz go wyświetlić jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przesyłanie danych osobowych do platform stron trzecich. Więcej na ten temat w naszej polityce prywatności.

Jeśli chcesz śledzić wiadomości z WWDC i przemówienie na żywo, powinieneś zaglądać na stronę Apple w poniedziałek 22 czerwca. Podobnie jak w poprzednich latach, ponownie odbędzie się transmisja na żywo z wydarzenia. Apple nie opublikował jeszcze bardziej szczegółowych informacji na temat streamu.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *