Apple: Mac lub MacBook dla przyszłych graczy – w raporcie nazwano cenę i rok wydania

Strona główna

Technologia

Komputery Mac i MacBooki firmy Apple nie są przeznaczone przede wszystkim do gier, ale może się to zmienić w przyszłości. Według raportu Apple ma wydać komputer do gier skierowany do entuzjastów e-sportu. Cena i rok wydania są już wspomniane.

W 2020 roku Apple ma wydać komputer przeznaczony do e-sportu, donosi blog Apple „Patently Apple”, powołując się na nieokreślone źródło z Tajwanu. Może to być Mac lub MacBook w cenie do 5000 USD. Odpowiada to około 4460 euro.

Szczegóły nie są jeszcze dostępne, ale oczekuje się, że Apple ogłosi produkt podczas własnej konferencji deweloperskiej „WWDC” w czerwcu 2020 r. Oczywiście będziemy Cię informować o nowych planach gamingowych Apple.

Jeśli chcesz grać w najnowsze gry na PC na swoim starszym lub obecnym MacBooku lub iPhonie, możesz również skorzystać z usługi przesyłania strumieniowego gier, takiej jak Shadow. Korzystasz z wirtualnego komputera z najlepszym sprzętem i po prostu uzyskujesz do niego dostęp za pośrednictwem połączenia internetowego.

Amerykańska firma weszła już na rynek gier z usługą subskrypcji gier Apple Arcade. Za miesięczną opłatę otrzymujesz dostęp do wybranych gier, które możesz pobrać na swojego iPhone'a, Apple TV lub Maca.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *