Apple: iOS 14.3 już pokazuje projekt nowego AirPods Studio

Strona główna

Technologia

W wersji beta iOS 14.3 Apple podaje odniesienie do AirPods Studio. Słuchawki ANC w stylu retro mogą świętować wspólne wydanie z AirTags.

W wersji beta systemu iOS 14.3 pojawia się nieznana ikona przedstawiająca słuchawki nauszne.

Symbol reprezentuje Studio AirPods z dużym prawdopodobieństwem.

Zbiega się to z wcześniejszymi spekulacjami na temat nowych słuchawek Apple.

Z hasłem przewodnim „Jeszcze jedna rzecz” Apple powinien był położyć kres wydarzeniom roku 2020. Oprócz nowych modeli MacBooka, MacBooka Pro i Maca Mini nie było w sprzedaży ani trackerów bluetooth AirTags, ani słuchawek bluetooth AirPods Studio, które były w sprzedaży.

W tym miejscu znajdziesz tweeta, który uzupełnia artykuł. Możesz go wyświetlić jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przesyłanie danych osobowych do platform stron trzecich. Więcej na ten temat w naszej polityce prywatności.

Czytelnik amerykańskiego magazynu MacRumors odkrył tę ikonę w wersji beta iOS 14.3, co oczywiście zapowiada rychłą premierę nowych AirPods.

Zauważalne: do nowej ikony słuchawek dołączają miniaturowe wizerunki walizki i plecaka. Można założyć, że są to symbole związane z AirTagami.

Czy iPhone 12 z wyświetlaczem o przekątnej 5,4 cala jest większy niż iPhone SE 2? Czy iPhone 12 Pro Max naprawdę jest tak ogromny? Porównanie wielkości.

AirTags to małe krążki, które możesz przyczepić do przedmiotów takich jak plecak czy portfel. Obiekty te można następnie zlokalizować za pomocą aplikacji Gdzie jest? na iPhonie.

Mówi się, że słuchawki Apple, prawdopodobnie nazywane AirPods Studio, mają styl retro i, podobnie jak AirPods Pro, mają aktywną redukcję szumów (ANC).

Kiedy AirTags i nowe AirPods Studio zostaną uruchomione, jest wątpliwe. Apple nie ogłosił jeszcze daty.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *