Strona główna

Smartfon

Firma BlackBerry potwierdziła, że ​​obecne modele Key2 i Key2 LE otrzymają aktualizację do Androida 9.0 Pie. Jednak producent nie ogłosił jeszcze daty premiery tego. Netzwelt podpowie Ci, na jakie innowacje możesz się spodziewać.

Właściciele BlackBerry Key2 i Key2 LE mogą spodziewać się Androida 9.0 Pie. W rozmowie z netzwelt w ramach przygotowań do Mobile World Congress producent potwierdził, że oba telefony komórkowe otrzymają aktualizację do nowego systemu operacyjnego Google. Jednak BlackBerry nie ogłosił jeszcze harmonogramu wydawania aktualizacji.

Tradycyjnie producent poświęca nieco więcej czasu na aktualizacje systemu, ponieważ BlackBerry nadal integruje własne procedury bezpieczeństwa z systemem Google. Zwykle smartfon automatycznie powiadomi Cię o dostępnej aktualizacji. Możesz także od czasu do czasu sprawdzać telefon komórkowy pod kątem nowej aktualizacji Androida za pomocą ustawień systemowych. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z instrukcjami w połączonych instrukcjach.

To nowość w systemie Android 9.0 Pie

Wraz z Androidem 9 Pie do smartfona wprowadzane są nowe funkcje. Między innymi Google używa teraz sterowania gestami podczas poruszania się po systemie operacyjnym. Ponadto sztuczna inteligencja odgrywa teraz decydującą rolę w Androidzie Pie. Celem jest wydajniejsze wykorzystanie akumulatora i wydłużenie jego czasu pracy. Ponadto aplikacja „Digital Wellbeing” powinna pomóc Ci kontrolować korzystanie ze smartfona. Zebraliśmy wszystkie nowe funkcje Androida 9 Pie, które możesz kliknąć w innym artykule.

Możesz dowiedzieć się, dla których urządzeń z Androidem jest dostępna lub planowana aktualizacja, w naszym dużym harmonogramie aktualizacji Androida.

Planowana aktualizacja dla...

Aktualizacja ma zostać wdrożona dla BlackBerry Key2 i BlackBerry Key2 LE.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *