Apple wypuszcza iOS 13.2: Deep Fusion, nowe emoji i nie tylko

Strona główna

Smartfon

Kolejna duża aktualizacja dla iPhone'a i iPada jest gotowa. iOS 13.2 wprowadza kilka nowych funkcji i funkcji, a także zajmuje się poprawkami błędów. Powiemy Ci, co nowego w iOS 13.2.

W godzinach wieczornych 28 października 2019 r. firma Apple wydała nową wersję swojego mobilnego systemu operacyjnego iOS 13.2. Nowa wersja rozszerza funkcje obiecane podczas prezentacji iPhone'a 11 i wprowadza między innymi nową opcję ochrony danych dla asystenta głosowego Siri.

Jeśli masz iPhone'a 11 (Pro), możesz spodziewać się „Deep Fusion”. Nowa funkcja kamery telefonu komórkowego umożliwia rejestrację znacznie bardziej szczegółowych zdjęć. Nowością jest również funkcja „Ogłaszaj wiadomości za pomocą Siri”. Asystent głosowy może teraz bezpośrednio odczytywać nowe wiadomości – ale działa to tylko z drugą generacją Airpodów i nadchodzącymi AirPods Pro.

Prywatność dla Siri i nowe emotikony

Jakiś czas temu wyszło na jaw, że Apple zlecił też podwykonawcom ocenę nagrań rozmów Siri. Wielu użytkowników nie pochwaliło tego głównie z powodu braku komunikacji firmy, która zawsze kładzie nacisk na ochronę prywatności. Dzięki nowej aktualizacji masz teraz możliwość usunięcia Siri i historii dyktowania w ustawieniach. Ponadto, gdy używasz Siri po raz pierwszy po aktualizacji, zostaniesz zapytany, czy chcesz w ogóle przekazać nagrania audio do Apple w celu analizy.

Inne innowacje obejmują szereg dodatkowych emoji. Ponadto HomeKit obsługuje teraz kamery monitorujące i routery kompatybilne z HomeKit. Oczywiście nie powinieneś instalować aktualizacji tylko ze względu na nowe funkcje, ale przede wszystkim ze względu na poprawki błędów i ulepszenia wydajności. Nie wiesz, jak zaktualizować swoje urządzenie? W osobnej instrukcji wyjaśniamy, jak zaktualizować iPhone'a lub iPada.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *