Strona główna

Smartfon

Następca iPhone'a 12 nie będzie nazywał się iPhone 12S, ale iPhone 13. Przynajmniej tak mówią chińskie źródła. Jeśli masz rację, może to być dobry znak dla sprzętu.

Bezpośrednim następcą generacji iPhone’a 12 ma być iPhone 13.

Analogicznie do poprzednika powinny być cztery modele.

Apple używa litery S w sufiksie nazwy tylko w przypadku drobnych aktualizacji sprzętu.

Gdy Tim Cook we wrześniu zaprezentuje nowego iPhone'a, prawdopodobnie w tle pojawi się duży napis iPhone'a 13. Wbrew niektórym plotkom, w 2021 r. pojawią się iPhone 13 Mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max. W związku z tym pominięto oznaczenie iPhone 12S.

Wynika to z raportu chińskiego dziennika Economic Daily News, który opiera się na informacjach poufnych z orbity dostawców.

Oczekuje się, że iPhone 13 pojawi się na czas. Apple rozpoczął przygotowania, które są ważne dla wrześniowej wersji.

Ostatnio wyniki ankiety wzbudziły wątpliwości, czy Apple nazwałby nowy flagowiec smartfona po „nieszczęsnej liczbie” 13. Według ankiety, jeden na pięciu respondentów miał obawy dotyczące zakupu iPhone'a 13 - na podstawie 13 w nazwie.

Jak Apple nazywa swojego nowego iPhone'a, może podać szczegółowe informacje na temat funkcji modeli. W przeszłości producent z Cupertino używał litery „S” dla raczej drobnych aktualizacji sprzętu, na przykład iPhone 6S lub iPhone XS.

Obecne plotki o iPhonie 13 tego nie sugerują, ale może Apple wciąż ma w zanadrzu niespodzianki, które uzasadniają pełny skok w nazewnictwie?

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *