Strona główna

Technologia

Magazyn Time wybrał sto najbardziej wpływowych firm 2020 roku. Apple może się doczekać nagrody, podobnie jak VW, Sony i Bumble.

Prestiżowy magazyn Time opublikował listę najbardziej wpływowych firm w 2020 roku.

Apple jest chwalony za przejście na własne chipy, rolę w pandemii korony i za produkty.

Oprócz Apple, w kategorii „Lider” można znaleźć także Volkswagena i Sony.

Rok 2020 został ukształtowany przez pandemię korony, ale Apple wprowadził między innymi iPhone 12 z połączeniem 5G i nowe komputery Mac z chipami M1.

Apple oficjalnie zaprezentowało iOS 15. Powiemy Ci, na jakie nowe funkcje możesz się spodziewać i które telefony otrzymają aktualizację.

Magazyn Time podkreśla również rolę firmy w pandemii korony. Apple wielce skorzystało z trendu nauki w domu i domowego biura, co doprowadziło do rekordowego roku. Apple Fitness+ sprawił, że ludzie w czasie pandemii są zdrowi i dbają o swoje zdrowie.

Sony z PS5

Oprócz Apple na liście „liderów” można znaleźć również japońską grupę Sony. Konsola do gier Playstation 5 była jednym z najpopularniejszych gadżetów roku.

Volkswagen, również w kategorii „Lider”, został doceniony za plany dotyczące samochodów elektrycznych. Aplikacja randkowa Bumble zalicza się do kategorii „Pionierzy”. Samsung znajduje swoje miejsce wraz z Microsoftem w kategorii „tytanów”. Tutaj dowiesz się, jak Time Magazine doszedł do swojego wyboru.

»Wskazówka: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Nie przegap niczego dzięki biuletynowi NETZWELT

W każdy piątek: Najbardziej pouczające i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

... jeszcze więcej NETWORLD dla Twojej skrzynki pocztowej

Przeczytaj wcześniej naszą politykę prywatności. Szczegółowe informacje i inne opcje subskrypcji NETZWELT można znaleźć na powiązanej stronie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *